Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmet leakarom itatni de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet leakarom itatni de nagyon kezdő ezekben. Mit adjak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
fiatalok vagyunk én 17/F ő pedig 15/L és az apjától elváltak aki alkoholista volt. szeretném a barátnőmet leitatni nem azért hogy részegen sexeljünk hanem mert részegen anyit tud beszélni az ember és viccesebbnek tünnek a dolgok stb stb és a barátnőmnek még a sör is keserű kicsit... szóval ha bele menne hogy igyunk valamit akkor szerintetek mi lenne az az ini való ami kezdő inni valónak jó lenne és gyors? nem kell gyorsnak lenni de akkor könnyű legyen inni kezdő innivalónak úgy hogy betudjunk rugni :)

2016. júl. 10. 01:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Vodka (valami minőségi,pl. Royal) narancs, boros (csakis a kannás) kóla, Durex
2016. júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nagy baj, hogy nem tud előtted megnyílni. Ezt a berúgást meg felejtsd el. Nem mindenki nyílik meg alkohol hatására. Mindenki máshogy reagál rá. Menjetek el egy nyugodt helyre sétálni, és meg fog neked nyílni, ha bízik benned. Ha nem, akkor soha sem fog.

De hogy a kérdésedre is választ adjak, amit a nők átlagban szeretnek azok a likőrök. Bailiys, csokilikőr, stb. Nálunk még a Sommersby, Jagermeister, vodka amit szeretnek a lányok, de a mértéket mindig tudják. Ne itasd le semmi esetre sem, ha igazán szereted!

2016. júl. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 nemma válasza:
48%
Strohrum, 80%-os, finom mogyorós íze van, és csak alig érzik rajta, az alkohol.
2016. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jaaj mi 1 éve 3 hónapja és jelen pillanatban 8 napja vagyunk együtt a megnyílással semmi gond nincsen soha nem volt semmi gond nem ezért akarom ezt csinálni.. én tudok nagyon kevesett beszélni tényleg egyszerűen csak inni akarok vele. ittunk már egy pohár bort meg egy kis sört de egyszer én beakarok vele rugni talán szerelemből nem tudom miért ez furcsa érzés miatt van de akarok vele inni beakarok vele rugni... a vodka biztos hogy nem fog menni azzal biztos hogy nem mert a pálinka se meg még a sör is alig megy. nekem egy barátom martinit tanácsolt vagy valami olyasmit hogy megfogok egy kis pálinkát meg egy kis cukroot valahogy össze öntöm egy hétre és utána alig lehet érezni az alkoholt benne... nem figyeltem mit mondott pontosan csak a pálinkára a cukorra meg az egy hét eltartásra emlékszem.
2016. júl. 10. 02:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy Isten bíz!

A csattogos lepke való neked nem barátnő!

2016. júl. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Zedricht ***** válasza:
36%

Nem támogatom ezt a hülyeséget de igyatok ouzot.

Mentolos ize van, inkabb olyan negrós, vagy valami likört.

2016. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Tanulj meg vesszőt használni!

Lányként tanácsolom a félédes bort, az ouzot, a garronne-t vagy az angelit, esetleg a jagert. Én ezeket nagyon lájtosnak találom, de ha elengendőt iszik az ember, simán berúg tőlük, főleg ha nem volt részeg.

2016. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Használj kloroformot bakker.
2016. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A vodka pedig jó, csak ne tisztán. A vodka narancs/alma/tonik/energiaital teljesen iható, sőt! Ezeket bárki meg tudja inni. Főleg, ha jó aranyban van keverve, szinte észrevehetetlen. De vehetsz pl. limeos vodkát az finom, csak 20%, és mégjobbakat lehet kutyulni.


Az erjesztett piákat sokan nem bírják, azokat én sm tudom meginni.

2016. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül én vagyok, akit zavar, hogy egy 15 évest akar leitatni?

Kérdező, ha a barátnőd, és az apja ráadásul alkoholista, akkor ne vidd bele ilyesmibe. Azért vagy mellette, hogy a jóra ösztönözd, nem arra hogy részegen fetrengjen veled.

Egy pár év múlva ha olyan akkor isztok ha akartak, akkor is mértékkel. Nem értem, nekünk mai fiataloknak miért kell az alkohol feltétlenül a szórakozáshoz. Anélkül nem érzitek jól magatokat, képtelenek vagytok szórakozni? Ha nem, akkor meg minek? :D

Lehet inni persze, de nem kell túlzásba vinni mert értelmetlen erkölcstelen és hülyeség :D

2016. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!