Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy házibuliban megdugták a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házibuliban megdugták a barátnőmet. Mit tegyek, hogyan fogjam fel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy barátnőm, nem rég szakítottunk ez miatt. Elment egy buliba, gondoltam nem szólok neki, van már annyira komoly, hogy nem csinál hülyeséget ha van barátja, majd pár héttel később (most) kiderült hogy annyira leitta magát, hogy hagyta hogy megdugják. Ismerem a srácot tudom ki volt, de én ezt egyszerűen nem tudom felfogni. Gondolkodtam, hogy kiverem a sz@rt a srácból de aztán arra is gondoltam, hogy nem megoldás, mert bajom lehet belőle elég nagy. Nem tudom mitévő legyek.

A csaj már megkapta a magáét és meg is fogja, hála istennek a haverjaim vannak olyan jó fejek hogy szét oltottuk. Volt már veletek hasonló? Hogyan kezeltétek?

Mindnekit meghallgatok.



2016. jún. 14. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már a részeg megdugás csak kifogás...így is úgy is megcsalás, ha van barátja a csajnak akkor lehetett volna annyi esze hogy nem iszik annyit hogy megdugják...de szerintem az csak kifogás..
2016. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha hagyta akkor hagyta, ezen nincs mit tovább ragozni, egy olcsó ribnc, szerencséd, hogy ilyen hamar kiderült mielőtt a vagyonod fele ráment.
2016. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, hogy ő sem akarta meg hogy szégyenli, de hát van is mit :D


#2 Hála istennek egy forintot nem költöttem rá, nálunk ez fordítva ment :DD Tudom hogy úgyis találok hamar jobb ribit, de azért ez így durva volt és eléggé szaru lesett

2016. jún. 14. 17:27
 4/10 A kérdező kommentje:
De amugy tök normálisnak tűnt még a kapcsolat elején, nem néztem volna ki belőle.
2016. jún. 14. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fiatalok vagytok meg mind a ketten azt gondolom. en is voltam igy 19-20 evesen. majdnem pont hasonlo helyzetben. ugy fogd fel hogy te jobb vagy attol hogy ilyen csaj legyen melletted ennyi :)
2016. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szétkürtölném,mekkora ribi :) más pasiban többé ne lelje örömét :)
2016. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A srác ugyanannyira hibás, mint a volt barátnőd, ezekhez a dolgokhoz két ember kell, ha részeg valaki, ha nem. Az agresszió eleve nem megoldás, szavakkal jobban ki lehet valakit készíteni. Nem lehet az a csaj se valami felelős gondolkodású... Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Legközelebb meg amikor ismerkedsz, szedd ki a lányból, mit gondol az alkoholfogyasztásról. Milyen gusztustalan már az is, amikor egy nő piál! Nem azt mondom, hogy alkalmakkor nem lehet mértékkel, de egy buliban lerészegedésig?! Az ilyen lányokat messze kerüld el, ezt a tanulságot is felfoghatod pozitív dologként, mert még egyszer nem futsz bele ebbe a hibába.

17/L

2016. jún. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
46%
Sztem a csaj jól tette hogy megcsalt!Egy igazi tirpák vagy kérdező!
2016. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
39%
Bármi mitelik egy emberből. Egy nőtől pedig még több.
2016. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó:Te mekkora egy antifeminista k*csög vagy! Mi az hogy egy nőtől jobban? EGYENJOGÚSÁG VAN! Ne alázd a nőket,csak mert te férfi vagy.
2016. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!