Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában a mai lányok 5-10 évvel idősebb srácot választanak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10...ezt a hulyeseget komolyan mondom. Igen mert aki 20 evesen egyetemre jar nem csinal semmi hasznosat. Tipikus az a no lehetsz aki csak szetteszi a labat es azt hiszi ennyi a dolga. Nyilvan sokat szamit a tapasztalat szex teren de ez nagyban fugg inkabb a felfogastol, hogy tisztelem a not es kiakarom elegiteni. Nem is ertem az ilyenek hogy vannak szabadlabon mint te...
2016. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szerintem azért, mert sok mai családban nincs jelen konkrétan egy apa jellem. Vagy rosszabb esetben egyáltalán nem. Így sok lánynak komplexusa van.

Vagy csak azért, mert érettebbek a korukbeli fiúknál.

És vannak szélsőséges esetek, akik tényleg csak a "tapasztalat" miatt választanak idősebb pasit.

2016. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen azt észrevettem, hogy a mai apák nem foglalkoznak annyit a lányukkal. :/ Legalábbis az én lány ismerőseim mind apa hiányban szenvednek. :/
2016. okt. 1. 13:54
 14/16 Fodor István Ferenc válasza:
Ez régen is így volt. Anyám, aki nem régen halt meg 94 ébesen, - 5 évvel volt apámnál fiatalabb, mert szerinte ez a laghobb korkülönbség. 1946-b
2016. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Fodor István Ferenc válasza:
Ez régen is így volt. Anyám - aki nemrégen 94 évesen halt meg - 5 évvel volt fiatalabb apámnál, mert szerinte ez a legnormálisabb korkülönbség. Pont 70 éve - 1946-ban házasodtak össze. Nagyanyám testvérénél 6 évvel fiatalabb volt a férje és nem merte ráíratni a sírkövére, hogy kiröhögik, hogy ő az öregebb.
2016. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csabx válasza:
Azért vannak kivételek. A lányom 27 éves, de eddig még kizárólag nála fiatalabb pasikkal járt, vagy élt együtt. Általában egy év volt a korkülönbség.
2016. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!