Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában a mai lányok 5-10 évvel idősebb srácot választanak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt mert az idősebb pasi jobban imponál nekik (tapasztatlabb meg minden), másrészt meg mert a saját korosztályuknál a kapcsolat fogalma kimerül annyiban hogy megdugják és otthagyják...
2016. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ugymond egy jóval idősebb sráccal vagyok de nem azért mert nekem ez a menő vagy ez imponál hanem mert jól kijövök vele és ugye a többi dolog.. és a velem egyidősek többsége páva. És mivel elég dagadék vagyok igy nem is jövök be az én korosztályomnak.
2016. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom de.hála istennek egy idősebb pasi
2016. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem maximum 4 évvel idősebb srácok jönnek be. De a legjobb ha 17 éves. Annak örülök a legjobban :)

14/l

2016. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mostantol a 8-13 evesek kozott fogok keresgelni.:) 18f
2016. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Általában azért, mert mindegyik "érettebb a koránál". Ezzel dobálózik már a 8 éves kisgyerek is a tojáshéjas popsijával. De mivel a saját szintükön keresgélnek, sajnos csak náluk idősebb jöhet szóba.
2016. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5, hajrá! De csak óvatosan és vigyázz a szülőkkel. :D
2016. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
ez ősi emberi szokás.... a nők szeretik az idősebb pasikat...
2016. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. :)
2016. szept. 27. 20:20
 10/16 anonim válasza:
34%

Én megmondom neked a frankót.


Egy férfi úgy 30 éves korában kezd el általában valami hasznosat csinálni az életében. Céget alapítani, megalapozni a jövőjét, családját stb. Ez azt jelenti, hogy addig a személyisége sincs kialakulva rendesen és az ágyban sem jó.


Persze vannak kivételek, mert vannak férfiak akik sosem lesznek jók az ágydban, viszont annyi pénzük van hogy már csak azért is találnak maguknak nőt.


Mellesleg az idősebb férfi kiszámíthatóbb, mert egyszerűbb gyerekkora volt, nem szívta még le az agyát a Kinect meg a VR :)

2016. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!