Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
176-178 cm magas vagyok, kb 56 kiló. Nagyon vékony vagyok, hosszú hullámos világosbarna hajam van, barna szemem( bár kicsit zöldes). A barátnőim szerint nagyon jó természetű vagyok, barátságos, segítőkész. Viszont néha visszahúzódó vagyok, de csak olyan társaságban ahol nem igazi barátok vesznek körül. Egyébként nagyon életvidámnak és mosolygósnak találnak. Imádok zenét hallgatni és rajzolni

2016. aug. 18. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A testalkatoddal semmi bajom, nekem bejönnek a vékony lányok, én is eléggé vékony vagyok.

Ezek alapján semmi gond veled, de többet kellene tudnom rólad, hogy meg tudjam állapítani, bejönnél-e.


17/F

2016. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Leírás alapján szimpatikus vagy. Jó lenne egy kép.:)
2016. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet magadról, mert amúgy minden más bejön rajtad, főleg a rajzolás, én is imádom

16/F

2016. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!