Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de megse?

Figyelt kérdés
2 eve ismerem a baratom 2 honapja jarunk.Es mar ismerem elegge nem tudunk egymasnak ujat mutatni.Viszont folyton eroskodik es nem fogad el nemleges valaszt,addig nyaggat mig nem elegem lesz belole es igen kell ra mondanom.Nagyon sokat mesel es neha mar unalmas egy kicsit.De nagyon szeret es igazabol en is szeretem de lehet csak baratkent mar nem tudom...fogalmam sincs mit tegyek vagy hogy legyen.

2016. aug. 1. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elejét nem értem...

De...

Csak attól még,hogy akaratos és sokat jár a szája,attól még te szereted. Ezért szerettél bele mert ilyen. (mert ő,ő 👏) És szerintem csak az a kettő tulajdonsága zavar. Beszélj vele. Mondd meg neki. Nem kell egyből arra gondolni, hogy csak barátként szereted.

Hacsak... Nem szeretted barátként egész idő alatt...

(Nem hiszem hogy tudtam segíteni... Bocsi. :cc)

2016. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat hogy mar 2 eve ismerem baratkent.

Viszont csak 2 honapja jarunk.

2016. aug. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!