Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen érzés párkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm. Sok párt látok mostanában és mindig elkao egy ilyen fura érzés hogy milyen lenne ha én sétálnék a barátnőmmel kézenfogva, nevetgélve. Milyen lehet találkozásokkor magadhoz szorítani azt az embert aki a legfontosabb a számodra és akinek a legfontosabb vagy..

2016. júl. 22. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Olyan érzés, amit te soha nem fogsz érezni, ha nem hagyod abba ezt.
2016. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges.
2016. júl. 22. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudhatom :'D
2016. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha ne légy szerelmes!
2016. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, nyugi. :D

/L

2016. júl. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül kérdező. Ezt én sem tudhatom, mert ronda vagyok és ezért egy lánynak sem kellek.. 20/F
2016. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt sejtettem hogy vannak még itt rajtam kívül ilyen megkeseredett fiatalok :D
2016. júl. 23. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor vele vagyok akkor nagyon jó érzés viszont amikor nem vagyunk együtt akkor nem túl jó. 14/F
2016. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!