Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan akad ki azon a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akad ki azon a barátom, hogy inkább fiú barátaim vannak?

Figyelt kérdés

Ő is tudja, hogy többségében a fiúkkal szoktam kijönni jól, így több fiú barátom van mint lány. Hiába mondom neki, hogy irántuk nem érzek többet barátságnál, mindig megsértődik rajta.

Konkrétan most az a problémája, hogy megyek holnap egy barátommal (akit amúgy ő is ismer) hogy elintézzük a pasim születésnapi ajándékát, és ezért nem szeretnénk elmondani, hogy hova megyünk. Erre kitalálta, hogy akkor ő is jön velünk. Szóval valszeg ebből sem lesz semmi..

Annyira zavaró, hogy emiatt mindenben korlátol és mindig tudni akarja, hogy kivel, hova és miért megyek..


2016. júl. 11. 17:11
 1/8 likebike ***** válasza:
100%
Ne engedd neki,hogy rabszolgaként tartson.Ha ő beszél lányokkal,akkor neked is lehet.Mondd meg neki,hogy őt szereted,nem kell féltékenykedjen.
2016. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 likebike ***** válasza:
Amúgy nem akadt ki jogosan.
2016. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hogyan éreznél ha ő ugyanezt csinálná egy lánnyal mert ő lányokkal jobban kijön?
2016. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen pasim soha nem lesz...


Nem volt jogos

2016. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És csak a mostani, szülinap miatti titkolózás váltja ezt ki belőle?

Ha nem, és nincs oka féltékenykedni, üljetek le és beszéljétek meg! Mondd el neki, hogy eddig sem volt semmi oka rá, semmit sem tettél ellene. És hogy ha szeretné, hogy működjön, akkor bíznia kell benned. (de akkor tényleg ne legyen semmi a többi fiúval!)

És hozzá tartozik, hogy neked is elnézőnek kell majd lenned ha lányokkal társalog.

2016. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jogos!

Viszont ez a titkolózós dolog nekem sem tetszene. Ezt mellőzd, örökre.

Mondtad volna neki,hogy mész a sráccal ruhát venni vagy tudom is én, de ezt nem így kellett volna megoldani.

2016. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha az egyik berakja
2016. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor is barát, ha berakja
2016. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!