Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már antiszociális vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már antiszociális vagyok hogyan legyenek barátaim meg kapcsolatom meg normális életem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok , fiú. Nincsen egy barátom se.

Nem szoktam sehova se menni, kerűlöm a tömeget.

Élni nem sok értelmet látok. De egyik nap azt mondtam hogy milyen jó lenne ha lenne nekem is barátaim, kapcsolatom, később családom. De ezekre nagyából semmi esélyem. De hátha valaki máshogy látja.



2016. jún. 13. 18:29
 1/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Kezdeményezz, menj oda valami szimpatikusabb osztálytársadhoz, ismerősödhöz próbálj vele beszélgetni nekem be jött :) 16/L
2016. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim inkább csak érdek. Főként egyedül szoktam lenni vagy némán hallgatok a társaságban. Szóval átérzem a helyzeted. 15/L
2016. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Változtass ezen. Járj el otthonról és ismerkedj. Meg ott a suli is, azért biztos van ott egy-két normális "egyed". De már szinte internetes játékokon keresztül is lehet ismerkedni, ha úgy jobb. Beszélgess lányokkal. Még fiatal vagy nem késtél el semmivel se.
2016. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
fura de én multkor 3 napot azal töltötem hogy fekütem az ágyon, vc re mentem csak el meg inni xd
2016. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy hozzád hasonló srácot,bár neki vannak 'barátai' (menők) Van barátnője is,pedig pont ugyanolyan mint te.:) És mégis egy csomó csajnak bejön,gondolom le sem tudja őket vakarni.Amúgy meg egy ideig a kiszemeltem is volt,csak elég nehéz a helyzete egy lánynak ha ilyen srácba akarna látni:)

Arra akarok kilyukadni,egyszer jön az életedbe egy lány,talán hasonló aki megért,vagy pont egy igazi extrovertált,bőbeszédű csajszi aki kizökkent.Emellett meg a mai barátságok..Nem hagysz ki semmit.

2016. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, viszont én szeretek egyedül lenni, de néha úgy érzem, hogy már "kicsit" sok.. Nem vágyom sok barátra, ha lenne 2-3 akikre tényleg számíthatok az nekem tökéletes lenne.:)

Szóval a kérdésedre egyenlőre én is keresem a választ.

16l

2016. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja amúgy nem antiszociális hanem aszociális ;)
2016. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele

Írj ki egy kérdést hogy akar e valaki ismerkedni és már is lesznek barátaid ;)

2016. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szivesen barátkoznél veled :)
2016. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!