Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy 1.5 éves kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 1.5 éves kapcsolatom de tönkre ment helyre lehet még ezt hozni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat féltékenykedtem sokszor olynnan vesztem össze barátnőmmel ami nem lett volna szabad.

de msot érdeklődik aegy fiú iránt aki már meg is puszilta ma volt nálam barátnőm azt mondta szakítani akar velem és nincs vissza út.eg ígértem neki h változtatok és kértem tőle egy utolsó esélyt azt mondta.Modjuk nagyon haragszik rám.Azért adott esélyt mert tényleg szeret vagy mert már régóta együtt vagyunk és nehez vállik el tőlem és engem sajnál amiért nekem csak ő van már az életemben aki fontos.



2016. jún. 29. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt az ideje a változásnak :)
2016. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!