Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hozhatom helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatom helyre a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok a párom pedig 27 éves ! Vele éltem együtt először komolyan . 6 hónap után össze költöztünk és 1 évig tartott a kapcsolat .Miután össze költöztünk nem kezeltük jól a dolgokat . A kapcsolat ellaposodott , sok veszekedés volt az apróbb dolgokon is . Féltékenység és bizalmatlanság is ki alakult pedig hűségesek voltunk egymáshoz . Mind ketten erős személyiségek vagyunk és nem engedtünk a másiknak . Mind ketten hibáztunk és beláttuk . Ő azt vallja hogy ezt nem lehet helyre hozni mert nem vagyok képes változni . Ez azért van mert meg sem próbáltam változni , nem vettem komolyan hogy elfog hagyni mert éreztem hogy nagyon szeret, de rájöttem miután elveszítettem nem tudok nélküle élni és képes lennék változni mert nagyon szeretném őt vissza kapni . Hogyan tudom helyre hozni , vagy rávezetni hogy miatta képes vagyok a változásra? Elmondtam ezt neki és azt mondta még ő is szeret és hiányzom is neki de nem szeretné ezt húzni tovább . De én szeretnék még egy esélyt . Mit tegyek ?

2015. szept. 12. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy. Persze erőszakoskodnod lehet, csak felesleges.
2015. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én voltam hasonló helyzetben.. 3-szor kaptam új esélyt. A barátom amiatt szakított velem mindig, mert hisztizek stb. és nem vagyok képes megváltozni. Háromszor szakítottunk-összejöttünk, megbocsájtott mert szeret engem. Pedig ő is azt mondta mindig, hogy inkább hagyjuk, mert ennek nincs értelme, hiába szeretjük egymást.. és mégis együtt vagyunk. Én csak azt mondom, hogy ha megpróbálod bebizonyítani neki, hogy képes vagy változni, mert szeretitek egymást és jól elvagytok egymással. Akkor még dönthet úgy, hogy folytatja veled.
2015. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd,ő már döntött.
2015. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akard helyrehozni, örülj, hogy vége, nem illettek egymáshoz.
2015. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Ez azért van mert meg sem próbáltam változni , nem vettem komolyan hogy elfog hagyni mert éreztem hogy nagyon szeret, de rájöttem miután elveszítettem nem tudok nélküle élni és képes lennék változni mert nagyon szeretném őt vissza kapni." Talán ha ezt elmondanád neki, és megpróbálnál türelmesebb, megértő lenni vele akkor menne. Nem hiszek ebben, hogy 2 ember nem illik össze. Összeillenek ha akarnak, és tesznek érte. Bizonyítsd be neki, hogy fontos neked. Ne csak szavakkal..Eleveníts fel régi JÓ emlékeket, menjetek olyan helyekre ahol régen voltatok..Ez csak pár ötlet, te ismered. Te tudod miket szeret:)
2015. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!