Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, valaki segítsen! Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy 2 év után (aminek az utolsó 6 hónapjában együtt éltünk nálunk) elhagyott a barátom, azzal az indokkal, hogy ő már nem szeret engem. Nagyon szép kapcsolat volt, rengeteg közös élményt gyűjtöttünk össze, viszont eléggé sokat veszekedtünk, sokszor azért, mert én hülyeségeken hisztiztem és ebből neki elege lett. Volt egyszer, hogy szünetet tartottunk, viszont akkor ő keresett, hogy mennyire hiányzok neki.


Most 3 hete történt, hogy elment, elköltözött. Én elmondtam neki, hogy bármit megtennék azért, hogy újra kezdjük, és ha kell akkor adok neki időt, viszont erre annyi volt a válsz, hogy ő most nem akar kapcsolatot és nem akarja, hogy újra ugyanazok a rossz dolgok történjenek, de hozzátette, hogy idővel bármi lehet.

Azóta minden nap beszélünk, és ő kérdezget tőlem dolgokat, hogy mit csinálok, mi van velem ilyenek. Miért csinálja ezt, hogyha nem akar tőlem semmit se? a közös képeinket se szedte le, a profil képén is velem együtt van, pedig majdnem egy hónap eltelt.


Valaki tudna segíteni? Én beleőrülök, annyira hiányzik, éjszakánként zokogva kelek fel, nem birok enni vagy akármit csinálni.

Mit mondjak neki, hogy adjon még egy esélyt?


Köszönöm annak, aki végig olvasta. :c


18/L és 20/F


2016. jún. 15. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz az az hogy hagysz időt a srácnak, és nem tapadsz rá. Ha hiányzol neki, és szeretné folytatni a dolgokat akkor majd újra visszafogad.
2016. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van. :) Sok sikert. Fel a fejjel. És egyél... :)
2016. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!