Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar?

Figyelt kérdés

Több kérdés lenne.

1.Legtöbbször azt mondjátok, hogy a külső nem fontos. De titeket zavar vagy nem tetszik ha egy lány alacsony?

2.Milyen alkat tetszik nektek ( ha a sportos akkor azon belül milyen?)

3. Ha egy lány vesteti a haját most nem szivárványosra gondolok hanem szőke tincsekre. Arról mi a véleményem.

4. Titeket zavar ha egy lány nagyszájú ( nem testileg) nem flegma vagy kötözködős.

5. Kívülről nem látszik csak izlésileg a fiúsabb filmek tetszenek egy lánynak nem a romantikusabb. ( pl: Gyűrűk ura, Olasz meló, X-men,...)

Köszi előre is a válaszokat.



2016. máj. 4. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem zavar ha alacsony, nekem jobban bejön mint a magasabb lányok.

2. Bármilyen csak nagyon kövér ne legyen.

3. Nem sokat számít, a lényeg, hogy jól álljon neki.

4. Nem zavar legalább tudok vele beszélgetni.

5. Nekem bejön, de ez ízlés kérdése, biztos lesz olyan fiú akinek nem, vagy nem számít neki.

2016. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:

1. A magasság a legkevésbé érdeklő dolog (számomra, de nyilván ne legyen azért 2m).

2. Sportos, vagy kicsit teltebb (úgymond, "nőies" , vagy "asszonyos") alak. Engem utóbbi jobban vonz, de ízlések és pofonok..

3. A hajszín, öltözködés, stb-t rá hagyom. Amíg diszkrét, különösebben nem foglalkozok vele, maximum bókolok. :)

4. Ezt most nem egészen értem.. :D Tehát nem flegma és kötözködős, csak káromkodik, esetleg beszólogat? Hát én a beszólogatásért szólnék neki, mert szerintem felesleges, sőt.. A nagy száj elviselhető, persze azért tudja, hogy mondjuk anyámék előtt nem k**va anyázunk. :D

5. Nekem a film kedv függő, bár én nekem inkább akció / romantikus / vígjátékok jönnek be, vagy ha úgy tetszik, "autós".

2016. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön ha egy lány alacsony, inkább a vékony alkat tetszik. Nemigazán zavarna ha festeti a haját, lehet tökjól áll neki :) ha a nagyszájút arra érted hogy szeret beszélni, néha sokat beszél az nem gond, már ha őt sem zavarja hogy én viszont csöndesebb vagyok. Az hogy fiúsabb ízlése van meg tetszene :)
2016. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy sokat beszélek

A filmeknél meg persze a lányosakat meg Disney filmeket is nagyon nagyon szeretem kérdés milyen a hangulatom.

2016. máj. 4. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

1. 166cm vagyok ezért nálam csak az alacsonyak jöhetnek szóba

2. Vékony alkat, ilyen 50 kg körüli.

3. Nincs azzal semmi baj

4. Mondja ki a véleményét de ne legyen túl nagy a szája

5. Az jó ha ilyen filmet szeret

2016. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 oroszlan15 válasza:

1.Nem nem baj, de azért ne kelljen lefeküdnie ahhoz, hogy letudja venni a frízbit a fáról.

2. Nem túl kövér de, egy kis hús belefér, de én az aránylag soványokra gerjedek.

3.Személy szerint? Nagyon!

4.Nem lesz kivel dumálni.

5.Közömbös ha a szappanoperáit nem velem akarja nézni akkor nézzen amit akar xD

2016. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!