Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm neki állt dohányozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm neki állt dohányozni, dohányzott tegnap, illetve a hétvégén is szeretne, engem ez nagyon-nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk akkor nem dohányzott,olyan lánnyal eleve nem is jönnék össze,aki dohányzik.

Nagyon-nagyon szeretem,a szakítás nem megoldás,semmiképpen sem szeretném elhagyni.

Kiskorom óta rengeteg veszekedés volt a családunkban a dohányzás miatt,hiszen apukám dohányzik ami édesanyámat nagyon zavarta,ebben nőttem fel,emiatt megfogadtam,hogy én soha nem fogok dohányozni,gyűlölöm...lassan 18 éve tartom ezt a fogadalmamat,számomra ez nagyon fontos.


2016. ápr. 4. 23:19
 1/8 anonim válasza:
Mondjad neki hogy ha szeret téged akkor abba tudja hagyni ha most kezte még úgy sem szokott rá
2016. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szólj ha segített
2016. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele arról hogy mennyire zavar ez téged. Mondj olyanokat ami őt is zavarhatja, pl hogy mennyire taszít téged egy büdös cigiszagú száj, haj, ruha. Ha igényes és érdekli mit akarsz akkor nem fogja folytatni.
2016. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy téged zavar hogy cigizik. Mond neki ha ezt jónak látja a dohányzást akkor nem kéne együtt lennetek. Mond neki ha szeret akkor leteszi. Beszéljetek még egyáltalán mi az oka amiért elkezdett cigizni mert valaki csak divatból( mert ezt látja) valaki tényleg rászokik. De azt nem tudják mivel jár. Nem tudják azt hogy milyen károkat vissznek be a szervezetükbe. Mond neki azt is hogy téged miért zavar meg még azt hogy te miért nem állták rá. Ha nem érti meg akkor te dönts okosan hogy vele maradsz e.
2016. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja abba , akkor nem igen szeret téged. Nincs benne tisztelet , a másikhoz való alkalmazkodás. Ha most ezt megengeded neki, te leszel a papucs. Ha most se szereted már a bagó szagot később még rosszabb lesz.
2016. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnálom de ha eggyüt maradtok tegyük fel megéled a 80 at ő akor is meghal 50-70 évesen
2016. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hamarosan megoldom a problémát. :)
2016. ápr. 5. 18:47
 8/8 anonim válasza:
Mond meg kerek perec ha zavar és kérd meg hogy ne... Ha a barátnőm ezt kimondaná letenném örökre de azzal hogyha elkap a gyengeség és megkérdem szabad-e igent mond akkor csinálom. Helyesbítek kimondta és leraktam csak egy buliba össze kellett hozzá kapni..
2016. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!