Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jogos, hogy zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dunken Master kérdése:

Ez jogos, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Szóval a Tv-ben ment egy sztriptiz jelenet férfiakkal a barátnőm erre azt mondta a hapsira hogy de jó csávó vagy előttem és valaki átvette egy másik csatornára erre felázadt hogy váltsák neki vissza tehát jogos ha féltékenykedem emiatt és ez normális vagy elfogadható viselkedés köszönöm előre is

2015. nov. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ennyitol ne legyel ra feltekeny. jo egy kis mertekben mindig ottvan de ne tulozzunk!! attol h TVben latott egy jo ferfit attol az meg nem jelenti azt h nem teged szeret. lehetseges h ha te meglatnal egy bombazo not akkor teis peldaul megbamulnad.

de szerintem ilyenkor a legegyszerubb ha siman csak arra gondolsz h a bizalom fontos egy kapcsolarban. szoval bizz meg benne h igazat mond es tenyleg teged szeret es nem kell neki sem a TVben szereplo srac sem masik!

2015. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az érzelmi intelligenciája eléggé kicsi a barátnődnek, ha előtted ilyeneket mond.

Teljesen jogos, hogy zavar.

Az meg, hogy elkezd hisztizni, hogy tegyék vissza, hogy bámulhassa a férfit, miközben van barátja... Szánalmas!

2015. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak azzal van a gond h elotted nyaladzik a fiurol ... vagy legalabb mondta volna h ne feltekenykedj . nekem baratnom k pop manias es imadja a korreaiakat . ha meglat eggyet mindink odaig van ertuk de a legelso ilyennel mondta nekem h ne fetekenykedjek mert enge

m szeret es nem oket.

2015. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez eleg bunko dolog baratnodtol,en felalltam volna es ott hagytam volna szerintem,annyira rosszul esett volna.

Jogosan zavar teged. Ezt inkabb kiabranditonak tartom,ha mas utan is csöpög

2015. nov. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen eléggé rosszul esett köszönöm a válaszokat
2015. nov. 14. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!