Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos-e hogy engem zavar picit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e hogy engem zavar picit?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek a "Fészbukján" 4300 ismerőse van.

Nekem 300. De én mindegyiket ismerem, nem kell több, de nem is használom annyira a FB-t csak csevegésre.


Én 340 ismerőseimből kb 30-cal szoktam beszélgetni, ő meg 10-15el.

Engem az zavar hogy ismerőseinken kívül ha rak ki közös képet mindenki megnézheti, elolvashatja amit kiír, sőt volt egy zaklatója is egy darabig, amíg a rendőrség meg nem oldotta.


2015. szept. 18. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
És ha ő is ismeri őket valahonnan? Rokonok, volt iskolatársak, kollégák, stb...
2015. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd erre verik majd
2015. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1# Mennyire reális hogy 4300 ember ismerőse? Egy munkahelye van és nem volt másik.
2015. szept. 18. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Én apámon már nem lepődök meg, hogy úton-útfélen ismerősökbe botlik, közös képviselő is volt egy időben, járta az országot a munkája miatt... stb. Épp mostanában futott bele véletlenül egy volt kollégájába, aki most egy pénzintézetnél dolgozik, és mi meg ott ügyfelek vagyunk.


Szóval ha a barátnőd aktív az emberek között és nem kuka, hanem barátkozik, beszélget, lehet sok ismerőse. Persze más tészta, ha bárkit visszajelöl.

2015. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar, kérd meg, hogy ne rakjon ki olyan képeket, amin szerepelsz, vagy rátok vonatkozó kiírásokat, mert nem tetszik, hogy vadidegenek nézegetik, olvasgatják.

A többivel, hacsak nem fehérneműs képeket és intim részleteket a magánéletetekről oszt meg, szerintem nincs gond.

2015. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan ismerőseim, akiket valamilyen tematikus csoportból ismerek, aminek tagja vagyok vagy én hoztam létre, segítjük egymást.

Nem számolom, hány embert ismerek, igaz, nem is jelölgetek mindenkit, de volt olyan is, akit muszáj volt, hogy le tudjunk boltolni valamit privátban.

2015. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Javasolnám az Adatvédelmi beállításokat. Tudom, hogy sokan nem használják lustaságból vagy tudatlanságból, de azért a ti életeteket könnyíti meg. :-)
2015. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg neked 7#. Nem tudtam ilyesmiről, mert nem használom olyan gyakran, csak a messengert.
2015. szept. 18. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Majdnem mindent be lehet szabályozni, ki lássa, ki ne lássa, ki mit láthat, mit nem, még az egyedi megosztásokat is egyedileg tudjátok szabályozni, ki láthatja. Még olyat is lehet, hogy valamit csak a fiók felhasználója lásson. Érdemes beállítani belépésvédelmet a jelszó mellé, sms-t kaptok, így ha illetéktelen akarna belépni, nem fog menni a telefonotok nélkül, a biztonságos gépet beállíthatjátok, hogy ott ne kérjen plusz kódot.

Az ismerősöket csoportokba lehet osztani, iskolatársak, családtagok, munkahely... csinálhattok saját csoportokat is, csoportonként is szabályozhatjátok a megosztások láthatóságát. Ha valamit csak a családnak akartok engedélyezni, csak megadjátok, hogy ezt csak a család csoportba tartozó személyek lássák. Egyszer kell jól beállítani, elsőre pepecselős kicsit, de utána már könnyű dolgotok van. Létezik egy korlátozott ismerősök csoport, amit a facebook automatikusan ad, akit ide soroltok, az csak a publikus megosztásaitokat fogja látni, még azt sem, amit az ismerősök láthatnak, de kifelé publikusan más nem. Ide lehet sorolni minden olyan embert, akit illik visszajelölni, de nem akartok az orrára kötni túl sokat (pl.: főnök, volt tanárok, kotnyeles rokonok).

2015. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi beállítások arra is jók, hogy ne jelöljék be kéretlen emberek a barátnődet. Őszintén, minek kellett 4300 embernek visszaigazolni? Komoly megfelelési kényszere lehet a barátnődnek, ha boldog-boldogtalan előtt kiteregeti a magánéletét.
2015. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!