Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy rapper fiú?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy úgy öltözködöm mint Eminem a 8 mérföldben, csak rappet halgatok (nem a mai divat rapp zenékre gondolok), szoktam CSAK HOBBIBÓL írni néha szöveget és ha rámjön akkor csak elkezdek úgy freestyleozni. Mielőtt jönne valaki azzal, hogy változzak meg, csak szólok egy lány miatt sem fogok! :D
2016. márc. 13. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobban tetszik aki rockot hallgat, azonosabb egy olyannal a személyiségem
2016. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Minden lánynak megvan hogy milyen fiúk jönnek be neki . Van akik kimondottan bírják a rappereket , van akinek inkább a rockerek jönnek be , ez személy függő :) nekem személy szerint az elegáns , konzervatív , visszafogott fiúk az eseteim . Ahányan vagyunk , annyifélék :D és minden fiútipusra van kereslet hidd el nekem ;)

15/L

2016. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hello :P Iga van az elottem szólónak, izlések és pofonok. Konkrétan nekem pont egy ilyen barátom van. :) úgy öltözködik, csak rappet hallgat angolt magyart....random rájön a freestyleozás, rímekbe beszélés, de pont ezekkel fogott meg :D :) legalábbis ezek is oda sorolhatók..ugyhogy tuti van olyan akinek ez által is te leszel a best :P
2016. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 13. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. A fiatalság ilyen. Én is szerettem és szeretem a rap zenét, de sosem öltöztem úgy mint a kedvenceim. Amúgy a mai fiatalok többségének bejön, ha igényes a cumó és nem festeti a haját Eminemes szőkére.
2016. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barna hajam van és eszembe sem jutna átfestetni, de ugyan olyan mert a kopasz nem állna nekem jól, páwa meg nem akarok lenni és hosszú hajjal el sem tudom magam képzelni. Az öltözködésről meg annyit, hogy inkább 1-2 számmal nagyon farmert hordok mint 3 számmal kisebb csőgatyát mert még szükségem van a golyóimra. :)
2016. márc. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!