Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Külső:

Hosszú egyenes sötétbarna hajam van, barna a szemem de van benne egy pici zöld.

Nem vagyok se alacsony se magas. Pont átlag.

Én nem vallom magam vékonynak de persze barátnőim azt mondják h az vagyok :P. Van rajtam egy kis felesleg és ebből következik, hogy nem vagyok megelégedve magammal sem teljesen.

Belső:

Úgy gondolom, hogy barátságos vagyok de néha elég zárkózott tudok lenni ha olyanok közelében vagyok akiket nem ismerek olyan jól. Attól még, hogy nem vagyok elégedett a testemmel azért van önbizalmam:D

Néha előfordul, hogy kicsit bunkó vagyok ha valaki épp rossz pillanatomban talál meg(dolgozom azon h ezt megszüntessem) Egyébként kedvesnek és jószívűnek tartom magam. Nem vagyok egy érzelgős típus és nem mindig mutatom ki az érzéseimet mindenki előtt. A véleményemmel is így vagyok sajnos, mert már elég sokszor megkaptam azt, hogy "szerinted valakit érdekel az hogy mit gondolsz?" Mivel ezt régebben elég sokszor megkaptam ezért néha inkább ki sem mondom mit gondolok. Egyébként szeretek rajzolni, lolozni(sztem a fiúk többsége tudja mi az:D)


Viszont nagyon tudok szeretni ha van kit. (legyen az egy közeli barát, családtag vagy bárki más)

Ha eddig elolvastad azt nagyon megköszönöm:)


14/L


2016. febr. 8. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen kedves, aranyos lehetsz:)
2016. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Aranyos lehetsz,biztos bejöhetsz másoknak.Ilyeneken ne is rágódj:)
2016. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Sajnos én sosem érzem azt, hogy bejönnék bárkinek is.. :/
2016. febr. 8. 18:45
 4/13 anonim ***** válasza:
azért jó ha van mit fogni egy lányon persze bizonyos szintig,ízlés kérdése de biztos bejönnél 16/F
2016. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokan nem merik kimutatni.. Pedig aranyosnak tűnsz!
2016. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érdekelne több vélemény is:)
2016. febr. 8. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Belső fontosabb
2016. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy álmom egy ilyen társ 16/f de csak bronz 1 felett (csak vicc chill)
2016. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet te is szeretni akarsz,csak nem mutatod ki
2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha gondolod beszélhetünk privátban :D

15/F

2016. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!