Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lelte a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelte a srácot?

Figyelt kérdés

Tehát egy kicsit hosszú lesz.Ez még egy kicsit olyan gyermek szerelem volt.A lány részéről titkos rajongás,egy kis pirulás ha esetleg hozzá szólt stb.Egy nap lehívta az udvarra és szerelmet vallott neki.Jó ez talán egy icipicit hülyén hangzik.Eltelt kb másfél hónap együtt tök cukik voltak.De a fiú hirtelen eltávolodott a lánytól.Annyira,hogy már reggel amikor találkoztak se köszönt neki.Szép kis első szerelem.DE nem is ez a legrosszabb a srác haverjai ezután a csajszit cukkolták:"Hát a barátod hol maradt?","MI történt elszállt a pink köd?"és egyéb ilyen frappáns beszólások.



Akit érdekel gondolkozzon el rajta Bár van 2 tippem:

1.(az ésszerűbb)Gyermekkori szerelem vagyis csak hirtelen fölindulásból tette ez a"Szeretlek dumát"

2.(ez inkább a női büszkeség):beijedt

Félre ne értsen engem senki nem azért írtam,hogy panaszkodjak

csak számomra ez teljesen érthetetlen.



2016. febr. 24. 10:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Trollok kíméljenek!!!!!!
2016. febr. 24. 10:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy meg kéne kérdezni a srácot mert sose tudhatod hogy mi történt. Azt is el tudom képzelni hogy akár a szülei tiltották meg neki csak ezt nem merte elmondani a haverjainak. Csak egy tipp volt nem valószínű csak mielőtt elterjesztenétek róla hogy milyen bunkó legyetek benne biztosak hogy mi történt. De ezt leszámítva szerintem az első történt bár attól még köszönhetne neki:/
2016. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen bár akivel ez történt leginkább a haverjain akadt ki
2016. febr. 24. 11:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja meg az is gáz hogy a lány az a büszke típus tehát magát érzi a sértett félnek és úgy gondolja a srácnak kell bocsánatot kérnie szóval neki a beszéljük meg nem működik
2016. febr. 24. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaa értem és ha más próbálná megkérdezni a srácot mert az is lehet hogy valami félreértés az egész
2016. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmm,jogos nemtom majd még beszélek a csajszival.
2016. febr. 25. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Okés, ha esetleg kiderül valami leírnád? akár priviben is mert már kiváncsi lettem :D
2016. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oksi!
2016. febr. 26. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:

gyakori tapasztalatból szólva, szerintem sok esetben normális, ha kapcsolat után a feleknek már szólni sincs kedvük egymáshoz, pl. jellemző, hogy ilyen esetben nem tudok simán barátként tekinteni rá, szóval marad a semmis viszonyulás.

ez nem szerelmi-beijedés, de talán olyan "paranoiás" félelmei vannak ilyenkor attól, hogy ha beszélgetnétek, akkor te a kapcsolati dolgokat hoznád fel (amihez nincs kedve) és nem tudná, hogy hogyan reagáljon erre, ha már a hirtelen fellángolásos szerelem (ami ilyenkor jellemző) elmúlik.

Persze, vannak akik tudják kezelni az ilyen helyzeteket és eltudják mondani, hogy mi van, de vannak akik nem, és azoknak kínos ilyenkor a beszélgetés.

2016. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9/

azt is hozzátenném, hogy olyan eset is van, amikor a felek nem "ijednek be", és megpróbálnak valahogy beszélni a helyzetről, mégis sokszor kínosan sül el, bármit próbálnak magyarázni, az csak a sértődöttséget, bántást váltja ki, vagy a hisztériát, ezért érthetőbb, ha egyszerűen kerülik ilyenkor a kényes vitákat.

ezért nem ajánlott elszállni és álomvilágban élni, 1-2 "szeretlek" duma elhangzása után, az a legjobb, ha megtudod érteni, hogy miért múlt el, lehet, hogy tényleg nem illettetek össze annyira, ő ezt észrevette. Az ilyent csak akkor lehet a legkönnyebben belátni, ha már jobbat találtál, és onnan emlékszel vissza az ilyen fiatal kori tévedésekre:)

2016. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!