Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem ezt a srácot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a srácot, szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
22 éves a srác, én 15 vagyok, és olyan íróféle, gyakran írt nekem szövegeket, történeteket, és ezek elég szexuális töltetűek voltak... Aztán egyszer összemelegedtünk, és nem akart lefeküdni velem... Utána nem értettem, hogy miért csinálja ezt, és inkább elhajtottam, összejöttem egy 18 évessel, és valahogy kiderült, hogy lefeküdtem vele, és a 22 éves egy utolsó k..vának tart, hogy így odadobom magam valakinek, és undorodik tőlem... Most miért?!
2016. jan. 28. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert 15 évesen nem kéne szex-elni?
2016. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bizonyítéka annak hogy a 22 éves sokkal érettebb mint Te...
2016. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
azért nem akart lefeküdni veled, mert akkor bűncselekményt követ el, és ezért jó pár évet tölthet rács mögött ha kiderül.
2016. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod csajszi. Talán aggyal kéne gondolkozni nem nemiszervvel.
2016. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert rájött, hogy neki nem kell egy 15 éves már nem szűz kis pi.csa... Undorító.
2016. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy van egészen ahogy a 3-as leírta.

Ha mind a ketten akartátok és nem erőszakkal dugott meg akkor nem az. Már nem tudom pontosan de valami törvény is van rá, hogy milyen "kicsihez" nyúlsz mennyi évesen.

Egyébbként szerintem én se reagáltam volna máskép.

2016. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért írt olyanokat?! Ezért miért lenne érettebb?! Csak szórakozott velem úgy érzem!! Igen, undorító ez!!!
2016. jan. 29. 00:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ha nagykorú megdug egy 16 éven alulit az bűncselekménynek számít kislány!
2016. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
DE B*SZDM*G ÉRTSÉTEK MEG,HOGY CSAK AKKOR SZÁMIT BUNNEK, HA MEGERŐSZAKOLJA!!! Hány felnőtt fiu jár kiskoruval és b*sznak? Ne legyetek ennyire retardáltak b*sszus.Már komolyan..
2016. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!