Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ideiglenes lenne csak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyagyerek kérdése:

Ideiglenes lenne csak hogy már nem érzek úgy barátnőm iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 évesek vagyunk barátnőmmel, és már 10 hónapja vagyunk egyutt. Ő az első szerelmem, és vele is történt meg. Jó kapcsolatunk van, meg tudunk beszélni mindent és jól ki jövünk egymással. De egy hete olyan érzésem van hogy már nem szeretem annyira. Ezt ő is látta rajtam meg el is mondtam neki. Azóta eleve tunyulz kedvű vagyok és nem csak hozzá. Rákérdeztem pár emberre erről, és azt mondták hogy el fog ez az érzés múlni 1-2 hét alatt. De az utóbbi 1-2 napban már attól félünk hogy vége lesz. Egyébként neki is volt már ilyen, 1-2 hét alatt el múlt neki az az érzés. Nem tudom hogy ez csak úgy jött, és el fog múlni, vagy lehet hogy már kezdeném unni őt?

Szerintetek így mi lehetne? Ha lehet akkor normális válaszokat kérnék csak.



2016. febr. 3. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az h nem érzel iránta uygan ugy....................................................................................
2016. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy erzem hogy mar nem szeretem annyira, nem esik jol vele neha lenni. Meg ilyenek, egyebkent osztalytarsam
2016. febr. 3. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
dee mi lenne ha nem lenne az osztájtársad és utána alig taliznál vele és esküvö után 2 év után válás lenne?
2016. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
Nem tudom, hogy unod-e, de lehet, hogy elmúlik. Nekem is volt olyan a 4 hónap alatt, hogy egyáltalán semmi kedvem nem volt a barátnőmhöz, rá 2 hétre pedig a földig szeretgettem. Bár te csak 15 vagy, így munkahelyi stresszt nem tudnék mondani, ami pl. nálam kiváltó ok lehetne, bár tény, az iskola sem egy "very happy" dolog. Én várnék vele, nálunk a 2 hét szünet működött. 3 naponta megkérdeztük a másiktól, mi van vele, és ennyi volt a beszélgetés. Szakítás nálunk nem lett, és azóta probléma sem volt. Én nem szakítanék, legyetek türelmesek a másikhoz, minden kapcsolatnak vannak rosszabb időszakai, sőt, embereknek is vannak rosszabb időszakai. A szeretet pedig csak úgy nem múlik el a semmitől, és az érzelmek sem! :)
2016. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!