Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit érzek, mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek, mit kéne tennem? Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Féléve ismertem meg egy fiút és mindent lejátszottunk.( Haver, barát, egyoldalú szerelem, viszonzott szerelem, szakítás, nem beszélés, fura barátok, egyoldalú szerelem és most nem beszélés.)

Most nem beszélünk és ennek örülök de mégse. Ő szeret még mindig de én már rég nem. Viszont kéri h ne beszéljünk. Én nem tudom h ezt mennyire tudom betartani v hogy betartsam e... Mert hiányzik de nem tudom miért.... Szerintetek mit kéne tennem? Szükségem van rá de nagyon önző lenne ha figyelmen kívül hagynám azt h szeret?



2016. jan. 2. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Ő van mélyebb szarban, úgyhogy tiszteld meg őt annyival, hogy nem kínzod azzal, hogy beszélsz vele, mikor ő szerelmes beléd. Én mondjuk örülnék neki, ha beszélnél velem, de ez a helyzet nem velem áll fenn, hanem egy olyan sráccal, akinek így könnyebb. Úgyhogy hagyjad inkább.
2016. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit nagy katyvasz amit írsz :D

nem tudom mit érzek,nem szeretem,

Mert hiányzik de nem tudom miért

De a lényeg az utolsó,eléggé szerintem eléggé egyértelmű,hogy mit érzel csak egy érzelmi hullámvasútba vagytok :D

Haver, barát, egyoldalú szerelem, viszonzott szerelem, szakítás, nem beszélés, fura barátok, egyoldalú szerelem és most nem beszélés:D Bár ezek után nem csodálom.

2016. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!