Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ennyi idősen ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stark2000 kérdése:

Szerintetek ennyi idősen ez "normális"?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 16 éves vagyok, a barátnőm 15 éves. Körülbelül 1 hónapja vagyunk együtt.. csókolóztunk már, minden héten minimum 3x találkozunk, ezen kívül nagyon sok mindent együtt oldunk meg és részletesen mesélünk arról, ha baj van / valami jó történt a másikkal.


A lényeg: Csók közben általában az arcát fogom meg az egyik kezemmel, a másikat pedig a derekára teszem vagy átölelem. De előfordult olyan is, hogy "véletlenül" a feneke környékére tévedt a kezem. Nem ellenkezett, hogy tapizom.. főleg mert diszkrét módon csinálom, és nyilvános helyen nem, ahol pl. sokan vannak. Mell környékén nem szoktam járni, meg ő sem vezeti rá a kezemet sehova.. szóval. Azt mondta, hogy szereti illetve nincsen vele baja, ha egy csendes helyen tapizom, de pl. buszmegállóban nem tartja jónak. 1-2 ismerősöm szerint ez "rybancoskodás" , én normálisnak tartom ezt ebben a korban mint nála mint nálam, de kezdek meggyőzni az idióták, hogy ez tényleg nem normális.

Szerintetek?



2015. okt. 25. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy nem szereti ha mindenki előtt tapizod? Szerintem ez normális. Én az utcán nem szeretem látni amikor majd leteperi egymást 2 ember. Amúgy én se engedem ebből kifolyólag a barátomnak, hogy nyilvános helyen csinálja. 18l
2015. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis.
2015. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
figyelj,szerintem ez teljesen normális, az 1-2 ismerősöd meg csak irigy. ne foglalkozz velük, csináljátok, ahogy nektek jó. lényeg, h tényleg a jó ízlés határain belül és ne nyilvános helyen.de ahogy leírtad ez szerintem teljesen korrekt dolog :)
2015. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az nem normális, hogy nyilvános helyen nem akarja, hogy tapizd?

ez miért enne r**ancos? :D


pont ez a nrmális

2015. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy négyen is megerősítettétek azt, miszerint logikus, hogy nem szereti ha nyilvánosan tapizom.. Számomra elég egyértelmű és logikus volt amikor mondta, hogy nyilvános helyen ne tapizzam (tehát ha nem mondja is egyértelmű). A többiek kicsit bekavartak, mivel már egy hete idegesítenek ezzel, hogy ez rybancoskodás, stb.. Köszönöm a válaszokat, valamiért éreztem, hogy tényleg ők az idióták. :)
2015. okt. 25. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
de ez szerintuk miért r**anckodás? :'D
2015. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen.. Majd megkérdezem, most már kíváncsivá tett. :D
2015. okt. 25. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Azokkal az ismerőseiddel többet nem kéne szóba állj, mert retardáltak. :)
2015. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtál sok hülyeséget. Nem is tudták megválaszolni, miért rybancoskodás.. :'D
2015. okt. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!