Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mással menni moziba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással menni moziba?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz, ha nem a barátnőmmel mennék, hanem egy havercsajjal?

Egy lányismerős megkért, hogy menjek el vele, ami a barátnőmnek nem tetszik.



2015. okt. 17. 02:00
 1/5 anonim válasza:
Hát figyelj ha komoly a barátnőd akkor úgy is megérti és nem fog féltékenykedni amiat hogy egy lány barátoddal moziba mész.Viszont egyet nem értek hogy miért csak téged hívott az a lány? Miért nem a barátnőddel együtt?
2015. okt. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

én se örülnék neki... a csajnak mondd meg, hogy a barátnőd féltékeny, inkább kihagynad a mozit

azért egy tipikus randi helyszin a mozi, ha latsz ott egy nőt meg egy férfit, nagy esellyel egyutt is vannak... elég erdekesen jon ki, hogy ja nem járnak, sot a sracnak barátnője van

persze ez fugg attol is, hogy miota vagy a baratnoddel, es elotte ismerted - e a csajt. ha elotte is baratok voltatok, nem olyan gáz :)

2015. okt. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem gáz!Sőt, inkább azt tartom gáznak, hogy nincs magánéletetek, miért ne lehetne mással elmenni moziba?Baráttal vagy barátnővel más programot tervezni, kikapcsolódni.A szerelem nem tart örökké, de a barátságok általában tovább tartanak.Mindenkinek kell, hogy legyen egy olyan dolog az életében, ami leköti, lefoglalja akkor is ha a barátnő már nincs.Akkor mit csinálsz majd? Ott maradsz egyedül, barátok nélkül?Ismerősökre, barátokra mindig szükség van/ lesz, még akkor is ha családod lesz!Ugyhogy irány a mozi, aki pedig ezen hisztizik...hát gondolt meg hosszabb távon...
2015. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az, 2 éve együtt vagyunk körülbelül és képtelen bízni benne, folyton összehoz mindenkivel, akár ha rám írnak akár ha beszélgetek valakivel...hozzáteszem eléggé meggyengült a kapcsolatunk távkapcsolatban voltunk, most mindketten pesten de két hónapja képtelen eldönteni, hogy mikor találkozunk...és kb. semmi sincs köztünk nem is tudom mikor láttam utoljára. Most meg hogy elmentem a lánnyal, erre 5 perc alatt elintézte, hogy elmenjen 2 pasival kicsípte magát meg minden, és írogatja, hgy nem ér rám...
2015. okt. 17. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas válaszoló vagyok!Ajaj, látod Te is érzed és tisztán látod, hogy mi itt a baj!Mint írtam, az sosem jó, ha egy kapcsolatban csak Ő létezik! Kellenek a barátok, haverok, hobbi stb. Ha lelép akkor neked mi marad, csak a magány és az egyedüllét.Remélem voltál moziban, és máskor is mész ha hívnak a haverok, legyen az fiú vagy akár egy lány! :)
2015. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!