Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok csak szerintem fura?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak szerintem fura?

Figyelt kérdés
Nézem hogy már csomó lány 13-14 évesen elvesztette a szüzességét amikor en meg 17,5 évesen se :o csak szerintem fura hogy ilyen kirán kezdik ?

2015. szept. 21. 18:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2015. szept. 21. 19:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem késtél le semmiről, de azért msztizz rendszeresen!
2015. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oke :D ja mégse :P
2015. szept. 21. 20:55
 14/16 anonim válasza:
én 16 vagyok, a barátnőm is. mi élünk szexuális életet is és nem gondolom, hogy ezeknek feltétlenül a kortól kéne függnie. én speciel fontosnak tartom, hogy legalább be tudjam határolni, hogy aktusban mégis mit csinálunk, és hogy konkrétan mi is ez. az első alkalom előtt mindketten késznek érezzük magunkat, és azóta is azt gondolom, hogy ez is csak erősebbé tett minket együtt :)
2015. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ez a mai világba divat lett :))) Én biztos nem fogom még egyenlőre elveszteni a szüzességem .. Osztán mikor nagyobb leszek , nem úgy gondolok magamra mint egy k...a :DD
2015. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek :D
2015. okt. 10. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!