Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért olyan fura ez egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura ez egy 16 éves lánytól? Többi lent.

Figyelt kérdés
Akárkinek mesélek az „életfelfogásomról”, mindenki szerint rossz és negatív. Nem hiszek a szerelemben, függetlenül attól, hogy a családomban mindenki házasságban él és nem jellemzők a válások. A velem egykorú lányok (és fiúk) életének középponjában a társkeresés és a bulizás áll. Kérdem én: minek? Persze, nem szólhatok bele, és nem is teszem. De nem értem, rám miért néznek furán, ha én ezeket kijelentem, ha én egyszer én nem ítélem el őket? Mi abban a fura, hogy én nem hiszek abban a mesében, hogy egy fiú és egy lány PONT egymásba szeretnek bele? Mert addig oké, hogy megtetszik valakinek valaki, annak a valakinek meg másvalaki. De hogy pont egymásnak. Szerintem 100 esetből 10 ilyen lehet kb. Érdekelne a ti nézőpontotok, szerintetek is én vagyok fura? Nyugodtan jöhet pozitív és negatív válasz is, persze csak normális stílusban! :)

2015. szept. 13. 20:29
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Túl egy váláson,32 évvel a hátam mögött én mégis azt tudom neked mondani,hogy igenis létezik hogy egy férfi és nő egymásnak van teremtve és szerelmesek egymásba a hétköznapokban is.Most így gondolod na bumm!De nem szabad kategórikusan kijelenteni,hogy 5 év múlva is így fogod gondolni.A miértre nem tudom a választ,de az biztos,hogy nem.Az ember társas lény,szüksége van szeretetre,szerelemre,biztonságra,kapcsolatra,együttélésre,házasságra.Aki nem így gondolja is vágyik rá.Hidd el nekem! A válásom után gyerekkel együtt feleségül vett egy fantasztikus ember,akivel nagyon szeretjük egymást.Szóval tudom miről beszélek
2015. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Utolsó vagyok,pszichológiai tanulmányaim is azt támasztják alá,amit már többek leírtak,hogy önbizalomhiány van és figyelemfelkeltés!És ez nem baj,Ja és az anyukám aki valaha azt írta nekem egy messzi kollégiumba,mert az elutazás pillanataiban önbizalomhiányosan sírva szállta fel a buszra(pont témánál voltunk)szóval írta nekem:Hidd el kislányom lesz majd olyan fiú aki nem azt nézi,hogy milyen szőrös a lábad vagy van e szőr az orrod alatt(én is eléggé sok férfihormont kaptam)hanem igazán szeret szőröstül bőröstül és elfogad olyannak amilyen vagy!Számára te leszel a legszebb a világon!

Te se felejtsd el ezt soha se!Én is 16 voltam akkor!

Most meg 32 és nekem van a legklasszabb férjem!Előző válaszoló vagyok ismét

2015. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Miért lenne figyelemfelkeltés? Pláne, hogy itt nem is ismerek senkit, tehát ismeretlen emberek figyelmét felhívni hülyeség volna...:)

Az önbizalomhiány már valósabb dolog, de úgy gondolom van rá okom.:))

Ment a zöld pacsi, és köszönöm! :)

2015. szept. 29. 22:10
 24/30 anonim ***** válasza:
A 19. válaszoló vagyok:) Örülök, hogy ennyire telibe talált a válaszom, bár annak nyilván nem, hogy végigsírtad az estét. A lényeg, hogy tényleg higgy magadban, és ne szomorkodj!:)
2015. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
majd történnek veled jó dolgok, vagy több mint ami most és megváltozik a véleményed.. pillanatnyilag így vagy ezzel. Én is így voltam 22 éves koromig, most bármelyik lányt elfogadnám a környezetemben akik ismerőseim, csak más okokból nem tehetem sajnos nem is lesz esélyem, pedig jó lenne valakit közel érezni magamhoz és megbízni benne megosztani dolgokat stb..
2016. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Annyira sajnálom, hogy ezt érzed.:(

Mi miatt nem lehet szerinted kapcsolatod?

Ha ide nem szeretnéd leírni, írhatsz privátot, hátha tudok segíteni. Ha pedig ez esélytelen, akkor kiírhatod magadból a fájdalmat. Tapasztalat, hogy ez nagyon sokat segít, de tényleg.:)

2016. máj. 31. 01:26
 27/30 anonim ***** válasza:
nem az a furcsa, hogy egy férfi és egy lány pont egymásba szerelmesek, ez lehet fellángolás... az a fura amikor ugyanaz a lány 1 hét múlva , 1 hónap múlva vagy 1 év múlva másba lesz szerelmes ugyanúgy..... élete értelmének, szerelmének stb nevezi az illetőt, majd kérdem én: élete szerelem az embernek csak 1 lehet, nem havi 1...
2016. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Pontosan!!!
2016. máj. 31. 09:37
 29/30 anonim válasza:
Szerintem ez nem fura, tényleg nagyon ritka az ha két ember úgy talál egymásra,hogy tényleg igaz szerelem és vonzalom legyen mindkettőjük részéről, és persze próbálkozni lehet de ha szerintem az ember szerelmes akkor ne csak azért mondja hogy szeretlek mert megszokás az egész. :)
2016. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A szerelem létezik, kémia és biológia az egész, bizonyos hormonok elég erősen kezdenek el termelődni, mikor egy bizonyos személyre gondolsz, vagy vele vagy. Ez a hormontúltengés általában egy idő után lecsillapodik.

A "nagy Ő" viszont nem létezik, több emberbe is lehetsz szerelmes életed során.

A lényeg, hogy egy olyan emberrel jöjj össze, akivel belsőre is összeilletek, így a szerelem lecsillapodása után is boldogok lehettek együtt.

2016. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!