Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok, mit szoktatok csinalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szoktatok csinalni az exetektol kapott ajandekokkal?

Figyelt kérdés
Pl. legyen egy karkoto. Hordanatok tovabbra is vagy megszabadulnatok tole? Pl. ismerkedesnel szerintem nem jon ki jol, ha megkerdezi egy fiu, "de szep karkotod van" amire te ravagod hogy a volt baratodtol kaptad. Szoval mit csinaltok az ajandekokkal?
2015. szept. 7. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy is: MEGKÉRDEZI egy fiú ,"de szép karkötőd van"


Kiscsillag, neked igen is kéne suliba járni még. Csak mert az kijelentés nem kérdés. Ált. Isk. 2.osztályos tananyag.

2015. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én ki szoktam dobni mindent meg törölni meg összetépni. Nagyon szokott fájni a szívem szakításkor. Ez segít valamit. Könnyebb felejteni.
2015. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valami hihetetlenül sötét vagy, kérdező.
2015. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
elrakom, h ha ideges lennék legyen mit szétcsesznem, anélkül, h sajnálnám :D
2015. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!