Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok, mit szoktatok csinalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szoktatok csinalni az exetektol kapott ajandekokkal?

Figyelt kérdés
Pl. legyen egy karkoto. Hordanatok tovabbra is vagy megszabadulnatok tole? Pl. ismerkedesnel szerintem nem jon ki jol, ha megkerdezi egy fiu, "de szep karkotod van" amire te ravagod hogy a volt baratodtol kaptad. Szoval mit csinaltok az ajandekokkal?
2015. szept. 7. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanúgy hordom, mint eddig. Ha tetszik.

Egyébként nem kell rávágni, hogy a volt barátodtól kaptad és meg van oldva a probléma :)

2015. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmit, hordom tovább ugyanúgy. Kaptam már nagyobb, értékesebb ajándékokat is, hülye lennék kidobni!

Ha valaki megdicséri, akkor megköszönöm, és nem reklámozom, hogy honnan van. De nem is tagadom le, ha úgy kerül szóba. Szerintem tök természetes, én kaptam, tehát az enyém. Nem fogok kidobni tök jó holmikat csak azért, mert akitől kaptam, azzal már nem vagyunk együtt.

Normális pasi nem hinném, hogy fennakad ezen.

2015. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Es ha forditva lenne lanyok? Ha az uj pasitok orizgetne a volt baratnojetol kapott cuccokat a polcain? Ne mondjatok hogy nem zavarna
2015. szept. 7. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Nehogy már ki kelljen dobni egy ékszert vagy ruhát, mert mástól van.

Persze az zavarna, ha mondjuk az exével közös képek lennének a polcán :) De az szerintem más helyzet.

2015. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jo, meg varok kommenteket, mert ez a ket valalszolo egyertelmuen nem ment ma iskolaba, vagy pedig orarol ir a pad alatt, ami eleg gaz, ezert a velemenyuk is gaz :D
2015. szept. 7. 14:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, én már rég nem vagyok iskolás, s nem dobnám ki a cuccokat, miért is???

Amúgy, ha szerinted ez gáz vélemény, s ki kéne dobni, mi a fenének tetted fel a kérdést?

2015. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon régen voltam iskolás :)

De mi a baj a véleményünkkel? Azért mert valaki nem féltékeny hárpia, akkor már nem is jó? Vagy mi?

Egyébként talán azért ilyen normális a véleményünk, mert már nem kis tinik vagyunk.

2015. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Torokfájós válaszoló is előfordulhat ám. Egyébként spec. a pasimnak vannak olyan holmijai, amit az exeitől kapott. Akkor most ezen fel kellene háborodnom? Butaság.
2015. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha meg hordjatok az ajandekait azt jelenti meg nem vagytok tul rajta... sot, meg vissza is jarnatok hozza egy kis etye petyere. Erkolcstelenek!
2015. szept. 7. 15:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegyek vizet a lecsóba?-igen,-igen,-ne sokat de tegyél

Nem teszek ti h**ye faxok. Mit képzeltek magatokról? Szakácsok volnátok vagy mi?


A tied pont ugyan ez volt. (tudomtudom, a lecsó hogy jön ide te agyalágyúlt, de a lényeget nézd ne a példát(konkrétan))

2015. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!