Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti a szép lányoktól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti a szép lányoktól semmi komolyat nem akartok?

Figyelt kérdés
Ti csak az ilyen lanyokat csak egyeszakas kalandra akarjatok? Es miert hiszitek azt, h egy model ebbe belemegy, foleg ha meg nem 18??
2015. szept. 2. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azok az igazi szép lányok tetszenek akik smink nélkül azok... Én barátnőnek szeretnék 1-t, de esélyem sincs :(
2015. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsodaaa?! *-* Nm ertem a kerdest igazabol... Pl. aki szerelmes, az a szerelmet latja a legszebbnek... Szoval... Egyszeruen a szepseg teljesen relativ. :)
2015. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmagyarázok neked valamit :) Ti "szép" (mindenkinek más a szép, ez relatív, ezért van az idézőjel) lányok, mint ahogy a kérdésedből is érződik, a FIÚKÉRT vagytok oda, de az ilyen kis FIÚK egy lyuknál többet nem igazán látnak bennetek, persze van kivétel, de őket nem veszitek észre, na meg persze ott vannak azok, akik már inkább FÉRFINAK nevezhetőek, de az ilyen lányokat persze elkerülik.
2015. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az útolsó kategória tagjaként egyetértek #3-ass 15/Fal.
2015. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kell álszenteskedni, minden jó nőt megkúrnak mielőtt 18 lesz
2015. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A telóm megint retardált *#3-assal
2015. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenki annyit érdemel, amennyire tartja magát. Ha úgy gondolod, hogy te csak ennyit érsz a fiúk számára miért csodálkozol? Körülötted is biztos h vannak normális kapcsolatok, sőt..
2015. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod vannak az átlagos kinézetű Fiúk akik normálisak és szertnének egy komoly kapcsolatott csak észre se veszitek őket(tapasztalat). Ha ti csak a bunkó fa*z kockahasú "helyes" fiúkat veszitek észre akkor min csodálkozol.
2015. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
latjatok, ez a baj!! azt hiszitek h az összes szep es stilusos lany egy bunko sznob es h buta!! ok, h tenyleg a legtöbb az, de nem az összes! -.- kepzeljetek, vannak okos , kedves es szep lanyok is, max nehezebb öket megtalalni, föleg, h mindenki mar azt hiszi h egy bunko, amikor nem is ismerik -.-
2015. szept. 2. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Én láttam már olyan lányokat akikről te beszélsz... Nem is hittem a fülemnek hogy milyen intelligensen beszélget 2 16 éves gyönyörű lányka.... Na és egyszer a boltban is volt egy angyali lány aki lehajtott fejjel járkált és a könyveit magához szorította...

De tudod ők 100% hogy foglaltak mert vannak vonzóbb srácok akikhez ők is vonzódnak és akkor mi hogy jönnénk a képbe? Mi csak nézhetjük őket mert nekik már ott vannak a vonzó jelölt fiúk.

2015. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!