Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nem szánalmas? (pénz)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szánalmas? (pénz)

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy barátom 18 éves. Soha nem volt barátnője, átlagos srác, kicsit alacsony, átlagos magyar anyagi helyzettel. Nemrég (pár hónapja) bejöttek neki a dolgok és jobb anyagi helyzetbe került. Ami látszik is, új márkás ruhák, drága okostelefon stb. A "változása" után nagyjából pár hét múlva lett barátnője. Ne értsetek félre örülök a sikerének, jóba vagyok vele továbbra is. De nem szánalmas ez a csajok részéről? Eddig is ugyan ilyen jó fej srác volt, (kicsit sokat gépezett/gépezik ugyan) a külseje is csak a ruháiban változott, és korábban is próbálkozott interneten és élőben is, de folyton elutasították. Én nem mondom, hogy csak a pénz miatt van vele a csaj de azért fura nem? Évekig próbálkozott, egy teljesen átlagos srácként, de csak elküldték, most lett egy kis pénze és egyből lett barátnője. Ez egy felől tök jó, mert jól érzi magát, de másfelől rossz is, hogy ennek köszönheti. Ti mit gondoltok?

2015. aug. 20. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"Van, aki dög nagy BMW-vel, van, aki édesapja nevével, van, aki bróker a cég pénzével, szegény ember kézzel nőz"
2015. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 aries 2 válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogyha van elég pénzed, sokan a tied akarnának lenni.
2015. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 homo ludensz válasza:

Hmm. Vannak olyan csajok akik nyíltan megmondják egymásnak és nem is túl halkan hogy "nem gondolod hogy ingyen szétteszem neki a lábam".

Az biztos hogy ha nekem pénzem volna inkább egy reprezentatív hivatásost létesítenék előnybe mert az tiszta üzlet és sem annak sem nekem nem kellene feleslegesen bájolognom. Itt meg az folyószámlád végén látható összeg hatására szerelmesedik a csaj.

2015. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy nem.. Itt is mutatkozik az amit már leírtam pár kérdéshez de ide is leírom.. A mai lányoknak a többsége felszínes az alapján ítél amit mutatsz sajnos. Az meg hogy márkás ruha ,cipellő ,telefon ez csak azért van hogy villogjon vele ne tűnjön ki a többi birka közül akinek a családja valóba megtudja ezeket a vackokat vásárolni NEki.

Ahogy már mondtam : külsőségekbe, márkába és divatcuccokba az menekül, akinek nincs EGyénisége és Önbizalma !

És ez így van Többnyire. Szerencsére én is egy jó családba születtem bár azért nem raknak alám mindent... Nekem egy Nokia GOMBOS telefonom van de nem azért mert nem lehetne 150e telefonom hanem mert az én szótáramban a telefon kommunikációra van és nem nem vagyok annyira beteg hogy vegyek 150e egy szaros telefont ha játszani akarok rajta vagy ehhez hasonlót csinálni. Erre itthon van a tablet-em. Sajnos a mai emberek 98,2% beteg nem tud telefon nélkül és egyéb készülékek nélkül meglenni. Utcán,buszon meg mindenhol csak a telefon megy.. Eltűntek az emberek szótárából a szabad téri összejövetelek ,kirándulások,játékok..stb Ma az a trendi hogy minél DRÁGÁBB ruha darab van rajtad minél DRÁGÁBB telefont nyomkodsz és emiatt úgy gondolta a barátod hogy csatlakozik a Birkák köréhez.

Remélem tudtam segíteni: ))


19/f

2015. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

ma 11:03 vagyok


Ez amit írok nem ide vág de érdekes azért .:)


Kíváncsi leszek hogy a mai generáció mit fog a gyerekének mesélni majd persze csak HA lesz egyáltalán neki. Pl azt hogy hogyan kell az "app store" letölteni az alkalmazásokat vagy hogy hogyan itta le magát az apuka /anyuka a sárga földig...stb mert a fiataloknál ez is jó mulatság..

2015. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
A mai generáció amerikában fog mosogatni, mivel Magyarországot átadják a b*ziknak, menekülteknek, cigónak, meg annak a pár miliárdosnak, aki még meg tud itthon élni.
2015. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkora sz*pás hogy ilyen felszínes a lányok többsége 15/F
2015. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része ilyen, ostoba szánalmas kivagyi retardált.
2016. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!