Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nem szánalmas? (pénz)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szánalmas? (pénz)

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy barátom 18 éves. Soha nem volt barátnője, átlagos srác, kicsit alacsony, átlagos magyar anyagi helyzettel. Nemrég (pár hónapja) bejöttek neki a dolgok és jobb anyagi helyzetbe került. Ami látszik is, új márkás ruhák, drága okostelefon stb. A "változása" után nagyjából pár hét múlva lett barátnője. Ne értsetek félre örülök a sikerének, jóba vagyok vele továbbra is. De nem szánalmas ez a csajok részéről? Eddig is ugyan ilyen jó fej srác volt, (kicsit sokat gépezett/gépezik ugyan) a külseje is csak a ruháiban változott, és korábban is próbálkozott interneten és élőben is, de folyton elutasították. Én nem mondom, hogy csak a pénz miatt van vele a csaj de azért fura nem? Évekig próbálkozott, egy teljesen átlagos srácként, de csak elküldték, most lett egy kis pénze és egyből lett barátnője. Ez egy felől tök jó, mert jól érzi magát, de másfelől rossz is, hogy ennek köszönheti. Ti mit gondoltok?

2015. aug. 20. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen emberek szánalmasak! De ez van! Üdvözlet Magyarországon! Amúgy politikus lett vagy mi? :D
2015. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos manapság ez a mérvadó a lányoknál. Persze tisztelet a kivételnek.
2015. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Elképzelhető, hogy ezzel lett egy csomó önbizalma, elment olyan helyekre ahol addig nem járt, stb stb... millió egyéb tényezőn múlhatott.
2015. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem lett politikus :D, nem arra kell gondolni, hogy milliókat szerzett, csak elkezdett dolgozni egy viszonylag jó fizuért és most már nem a szüleitől kap pénzt. És mivel otthon lakik a kiadásai alacsonyak, így beleférnek ilyen extrák mint a telefon, márkás ruhák stb. Szóval nem lett milliomos csak jóval több pénzt tud külsőségekre áldozni. Az is lehet, hogy több önbizalma lett, bár nagyon nem láttam rajta személyiségváltozást. Nem sajnálom tőle, csak nekem furcsa.
2015. aug. 20. 23:53
 5/18 anonim ***** válasza:
előtte nemtom,mennyi önbizalma volt a pasinak,lehet,h a jó ruháktól jött meg; de lehet az is, hogy a csaj tényleg ennyire külsőségekre megy, vagy csak eddig nem figyelt fel a fiúra, vagy a fiú nem olyan szép ruhákban eddig nem mert próbálkozni
2015. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A stílusosabb öltözködéssel egy kicsit lehet javítani az összképen.

Én is jobb anyagi helyzetben vagyok de ezt sose hangoztatom.

Meg az én stílusom nem pávás hanem inkább egyszerű de divatos.Szóval nem látszik úgy mintha sok pénzünk lenne.

A barátnőm is csak hetekkel később tudta ezt meg de semmi különös.

Ha fizetünk valahol vagy én fizetek vagy ha nagyon erősködik hogy de ő fizet akkor fele fele...az utóbbi van gyakrabban.

De ismerek olyat aki kőgazdag és rengeteg "barátja" van,nem véletlenül

2015. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

5.vagyok, nem írtam elég érthetően, szal még ezt akartam

lehet h jobb ruhákban kitűnik

2015. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze lehet, hogy jobban kitűnik. De ez számít? Előtte kb 3 éven keresztül próbálkozott, volt pár randija de nem lett egyikből se semmi. Most pedig kitűnik a ruhákkal és a státusszimbólumnak számító telefonnal és rá pár hétre már barátnője van.
2015. aug. 21. 00:48
 9/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem bántom, ugyanolyan jó barátom maradt. De ez valamilyen szinten szomorú.
2015. aug. 21. 00:50
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez van manapság sajnos..

18 éves vagyok én is, megdolgozom saját magam a pénzemért. (Hegesztő vagyok.)

Egy két hónapja kezeim köré került egy csaj..

Na és mire ment? a pénzre.. mit nézett?

Milyen kocsi, meddig van a tank, milyen karóra fityeg a karomon, milyen házban lakom, milyen a szobám aa fullos tévé, fullos házimozi meg minden.. és ezt mind visszahallottam.. amikor ezt megtudtam, mondom neki heló szia, te arra, én pedig erre :)

Nem szeretem az ilyen lányokat.. ja, és még neki állt feljebb..

2015. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!