Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lánynál, ha már 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lánynál, ha már 1 éve jár egy fiúval, szerintetek belefér valami kis minimális petting?

Figyelt kérdés
(Nem vagyok ilyen helyzetben, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.)

2015. júl. 20. 14:55
1 2
 1/14 kérdező140 ***** válasza:
43%
Szerintem az még kicsit korai lenne ilyen fiatalon. 14/F
2015. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Belefér. Nagyon is.
2015. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2#

Szerinted konkrétan mi fér bele?

2015. júl. 20. 15:49
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 14 évesnek még párkapcsolat sem való, de nem ítélkezem.
2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
#4 Régebben ilyenkor már a lányok megházasodtak.
2015. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

#2


Megujjazhat, kinyalhat, izgathatja a csiklódat, a melleidet.

Te szájjal vagy kézzel kielégítheted, meg ahogy akarjátok.

A szexszel már csak azért is várjatok, hogy előtte petting során alaposan megismerjétek egymás testét.

14 éves kortól viszont jogilag már az is megengedett.

2015. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: Abban a korban, amikor a 40 évet is alig élték meg az emberek, és a társadalom több, mint fele tinédzser volt? Igen. Az már nem is érdekes, hogy kényszerből. Sőt, van ahol még most is ilyen korban házasodnak. Meg van, ahol felhizlalják a nőket, megnyújtják a melleiket, savat öntenek az arcukba, kivágják a nemi szervüket. Akkor esetleg az is ugyanolyan elfogadott, hogy megcsonkítassa magát, mert valahol ez még szokás? Amiről ő beszél, azért régebben sok helyütt megvetették volna pl., többek között ez a mai korban is elítélendő.
2015. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Ebben a korban a mai világban neveltetéstől függően persze, de nyugodtan állíthatom, h bármi belefér. Azonban a srác húzzon gumit. ;)
2015. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már ott elakadt a történet, hogy 13 éves korod óta pasid van.. Számomra ez egyáltalán nem fér bele, a petting és szex meg pláne nem. Én lányomnak biztos nem engedném ennyi idősen a pasizást.
2015. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha ti így érzitek, akkor nyugodtan. Valamikor meg kell ismernetek egymás testét, már egy éve együtt vagytok, ennyi még belefér. De ha elég érettnek érzed magad hozzá, akkor több is (mondjuk ha így lenne, akkor nem kellett volna rákérdezned, hanem magadtól döntöttél volna).
2015. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!