Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok elszakadni a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elszakadni a kapcsolatomtól? 17/L

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nekem Ő az első. Már kétszer szakított, egyszer a távolság miatt(távkapcsolat), egyszer meg, mert magányra volt szüksége és mind a kétszer újra összejöttünk. Most megint úgy érzem, hogy nemsokára szakítani fog. Úgy volt hogy közelebb költözik egy albérletbe, de ma elmondta hogy nem fog, mert az édesapjának kell segítenie, mert augusztusban műtik a kezét. Néha azt érzem hogy nagyon könnyen elengedne, ebből persze enm tudom mennyi az igaz. Én nagyon szeretem. Mindkét szakítás nagyon megviselt és most hogy újra célozgat nagyon le vagyok törve, sokat sírok. Félek hogy elveszítem.

Valaki tudna tanácsot adni? Ti mit tennétek a helyemben?

17/L


2015. júl. 12. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Már rég ott hagytam volna a pi*sába. Ez nem kapcsolat, te is tudod, ő is tudja, mindenki tudja.
2015. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!