Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

A baratommal mar egy ideje egyutt vagyunk es le szeretnenk mar fekudni. Csak nem tudjuk h hol , mivel nalunk lenne jo de h oldjam meg h a szuleim ne legyenek itthon. Nagyon szeretem a fiut es en is kivanom szoval tok jo lenne mar.de o csak ugy akarja h csak 2-en lennenk a hazban😁En mar nem vagyok szuz egy masik baratomnak csak arra kelletem es dobott is es ezert nem akarjak a szuleim h ebben a korban ilyenben legyenk reszem..H vegyen ra a szuleim h engedjek vagy ne tiltakozzanak ellene.. Es odaadjak a hazat..A baratom meg szuz szoval ez is letado.

Mind2-en 15 evesej vagyunk

Koszonom elore is az otleteket/segitseget


2015. jún. 25. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha együtt tudtok aludni egy külön szobában, akkor ott nyugiba megtörténhet.


Nálunk 3 és fél éve játszódik egy az egyedüllét. Nálunk mamám mindig itthon van úgyhogy az off, barátomnál pedig az öccse van ott minden este, mikor a szülők dolgoznak akkor még vigyázni is kell rá, mert egyedül nem lehet otthon, viszont nem hajlandó nem otthon aludni, mert aludhatna a nagyszüleinél és egy jó ismerősüknél is (persze inkább nyári szezonban, mikor nincs suli). Másrészt a szülők is úgy járnak, hogy amikor az egyik dolgozik a másik otthon van.


Nálunk mamám nem tud máshol aludni, nincs rá lehetőség, az ő szüleivel meg nem lehet arról beszélni, hogy egyedül akarunk lenni kettesben, mert kissé prűdek és (volt már rá másképp példa) kiforgatják a szavainkat.


A lényeg, hogyha mi is a teljes egyedüllétre vártunk volna, akkor lehet még ma s szűz lennék. :D

19/L

2015. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 évesen, b+ ne akarj lefeküdni senkivel! Jesszus, és már szűz se vagy.. Hova fajul ez a világ, komolyan.. 10 év múlva már az 5 évesek sem lesznek szüzek!

Remélem ez FAKE!

2015. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2#


Én is 15 voltam, úgymond napok választottak el a 16-tól.


3 év 8 hónapja van barátom, minden tökéletes, nagyon szeretjük egymást, nekem is ő neki is én voltam az első.


Nem a korral van a probléma, ilyenkor többet számít a partner hozzáállása, és az értelmiségi szint, a felkészültség és a védelem biztosítása, valamint az őszinte érzések, az igaz szerelem, bizalom, tisztelet, az igaz vágy...

2015. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tudakozo + válasza:
Varjatok meg a megfelelo alkalmat vagy ha nem ako ugyis lehet miko elmenek valahova strandra v vlmi adig ti keten egy szobababa mdgoldjatok. A szuleidel beszeld meg h a te tested s szeretned ki elegiteni a vagyaidat esnektek csak ugy lene jo ha teljesen kettesbe lenetek a lakasban.
2015. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!