Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Bejönnek a lovas csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek a lovas csajok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
igen a volt barátnőm is lovas csaj volt és imádtam
2015. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak, ha a farkamon is tud lovagolni xd
2015. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok 😉😊🏇
2015. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso : lovas lany?:)
2015. jún. 6. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a lovas csajok nem egyformák, de vannak közös vonások.


Az állattal járó felelősség, a törődés és az odafigyelés azért 99%-ukban benne van, tehát ebben jobbak, mint a nagy átlag. Sokukban ambíció is van, kitartás, szorgalom, ismerik a kemény munkát az alázatot. Én a legjobban azt szeretem a lovasokban, hogy egyszerre vagányak, izgalmasak, és felelősségteljesek, ami ritka. A legtöbb ember vagy felelősségteljes és unalmas vagy vagány és veszélyes, felelőtlen.


Gyakori negatívumok: Aki szinte gyerekként saját lovat kap, az elkényeztetett, beképzelt. Félig a helyzettől lesz ilyen, hogy lovat kapott, félig a ló csak tünete annak, hogy nagyon egoistán nevelték. Akinek van testvére, az enyhébb eset szokott lenni. Saját lovas testvér nélküli fiatal lány magas kockázatot jelent.


Ja, és vannak olyan lovasok, akik havi 2x kijárnak iskolalovakon pattogni és csinálni 100 fotót, és másokról pletykálni, magukat nagymenőnek tartani, miközben fogalmuk sincs semmiről, na őket se szeretem.

2015. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is lovas vagyok
2015. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Drága 5 meg se haragudj de ne általánosíts. Én is járok lovagolni maji napig nincsen saját lovam csak iskolalovon tanulok, de attol mert az ember nm olyan tehetős és nincs any ideje attol még nem kell leszolni. Heti egyszer tudok járni órára, de amit tudok megteszek a jó eredményekèrt. 14 èvs vagyok és csak pár hónapja járok de jól megy és képeket is csinálok. Attól még nem leszek se elkényesztetett se pletykás mert emlékezni akarok a velük töltött időre.
2015. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!