Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha valaki ismeri a helyzetet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ismeri a helyzetet, vagy tudna segíteni leírja?

Figyelt kérdés
Az osztályba jár egy fiú akivel nem nagyon foglalkoztam, ő se velem. A helyzet viszont az,hogy kezdtük megismerni egymást és nekem nagyon megtetszett. A fiú mindig viszonozza igazából a dolgokat csak kicsit semlegesen (neki eleve egy picit ilyen a stílusa) emiatt állandóan elbizonytalanodok. Tudja jól, hogy tetszik nekem és ezt már meg is beszéltem vele és teljesen korrektül állunk most. Félénk, és ez megnehezíti a dolgokat. Nem aktív semmiféle közösségi oldalon, viszont a telefonszámát már tudom mert nagyon félek, hogy eltűnik egy nyárra. Aki tud valami tanácsot adni, és akar, az írja le legyen olyan kedves.:)

2015. jún. 5. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Találkozzatok egy párszor a nyáron :)
2015. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is kicsit felenkebb vagyok, es jol jon ha a lany egy kicsit ugymond 'segit' tehat érdeklődik meg allandoan beszélgetni akar stb. szoval szerintem a legjobb ha csináltok kozos programokat meg ilyesmiket ahol kiderul h tenyleg szeretitek e egymast. Tehat a válaszom az hogyha egy kicsit felenk akkor segits neki, mondom en is ilyen vagyok :) 16/F
2015. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igazából "nyomulós" sem szeretnék lenni de akkor majd finoman beszélgetek vele:) aki tud még tanácsot kérem írja le.
2015. jún. 6. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen félénk fiúknál simán veheted egy kicsit nyomulósabbra (ez nem azt jelent, hogy zaklatod amikor csak időd engedi). Hívd fel, és menjetek el sétálni, fagyizni, strandra, kirándulni stb..
2015. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ez sokat segít!
2015. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És általában szereti ha foglalkozol vele, csak ő nem mer kezdeményezni mert fél a csalódástól pl.
2015. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor kicsit határozottabb leszek.:) és nem baj ha az elején olyan programra hívom, ahol többen vagyunk?
2015. jún. 7. 08:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, és mégegyszer köszönöm a válaszokat:)aki tud még valamit, szívesen elolvasom.
2015. jún. 7. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem baj, de aztán majd legyenek programjaitok kettesben is egyre tobbet ;) legyen szerencsed :)
2015. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!