Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha a barátotok nélküled menne fesztiválozni 5 napra?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk eggyütt. Bejelentette, hogy nyárra tervezi a haveri társaságával 5 napos fesztiválra menni. Meglepődtem mikor mondta, úgyhogy meg sem kérdeztem, hogy tervezi-e hogy én is megyek. Szerintetek normális, hogy nélkülem menne ? A haveri társaságában vannak csajok is.

2015. máj. 25. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Szerintem egy kis bizalmat megérdemel.

Én a helyedben összeszedném a saját baráti társaságom, és énis elmennék velük bulizni (nem ugyanarra a helyre, nehogy úgy érezze hogy követem mindenhová).

2015. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ha ő ilyen típus, akkor ez van, ebbe nem szólhatsz bele. Amúgy èn ezt mondanám: "Persze szivem, nyugodtan menjèl, annyi időre amennyire csak akarsz, de hozzám többet vissza se kell jönni." nekem nem kell olyan pasi aki, öt napra elmegy nèlkülem bulizni, tök jól èrzi magát, ès gondolom úgy van vele menjek èn is amerre akarok, èn dolgom. Nekem eddig mindig olyan pasijaim voltak akik el sem tudták kèpzelni h külön menjünk bulizni, mert fèltettek, ès ezen kívül szerettek annyira hogy ezeket az èlmènyneket velem együtt akarták megèlni. Ennek hiánya, persze nem arra utal h nem szeret, szimplán csak független. Szüksège van szabad tèrre. Ès ha most ilyen, mindig is ilyen lesz. Úgy tűnik neked viszont nehezedre esik őt elengedni. Talán jobban járnál ha elengednèd őt vègleg ès keresnèl olyan pasit, akinek termèszetes az hogy nèlküled nem megy bulizni.
2015. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Renden." Ennyi lenne valaszom, es folytatnank a beszelgetest...

Szervezz te is programot arra a par napra!

2015. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem normalis, hogy meg se kerdezte, akarsz-e veluk menni.
2015. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én mikor az exemmel voltam, mindig nélküle mentem fesztiválra, mert ő nem volt fesztiválozós alkat, amikor egyszer jött velem, akkor szörnyű volt, utána nem is kértem, hogy jöjjön velem. a mostani párom kizárt, hogy nélkülem menjen, együtt fogunk hömbölögni :D

20L

2015. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!