Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem mer kezdeményezni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mer kezdeményezni vagy szimplán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Szeptember elején megláttam, hogy elkezdett nézni engem egy fiú, és megtetszett nekem. Már lassan 3 hónapja szemezünk a szünetekben volt, hogy egy nap 8x is összenéztünk "véletlen". (Hozzáteszem egy suliba járunk, és egy évvel idősebb) A srác huga az évfolyam társam és elmondtam a lánynak hogy nekem tetszik a báttya, úgyhogy azóta próbál nekünk úgymond segíteni, hogy haladjon a dolog. A barátnőmmel sokat beszélgettünk, hogy ráírjak-e, de nem nagyon akartam mivel már amúgy is bejelöltem 2 helyen is,(mind2 helyen vissza is jelölt) és amúgy is, úgy érzem nem érdeklem. Szerdán mikor kint volt az évfolyamom, és én és pár ember röpiztünk, ő is kijött az udvarra kicsit járkált aztán leült nézni a röpit. Az óra végén a huga azt mondta hogy szerinte örülne ha ráírnék, úgyhogy 2 nap múlva rá is írtam, és szinte rögtön válaszolt is. Azóta azt várom, hogy ő írjon, mert szerintem így is eleget kezdeményeztem, és nem merek többször nehogy nyomulásnak vegye.

okt. 20. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"szerintem így is eleget kezdeményeztem" - Egy ilyen srácnál nem elég egyszer ráírni. Láthatóan nulla önbizalma van, tehát vagy te kezdeményezel többet, vagy nem lesz semmi az egészből.
okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túlságosan félénk.

Lehet ilyen a személyisége, vagy tapasztalatlan, vagy voltak rossz tapasztalatai.

Te döntöd el, hogy mennyire segítesz magatokon.

Ha tetszik neked, akkor szerintem érdemes.


Mondd meg neki, hogy örülnél, ha kezdeményezőbb lenne.

okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha válaszolt, akkor rajtad a sor!

Vagy mégis, mit gondoltál? Ő írt, most te jössz!

tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ráírtam újra, beszélgettünk, azóta minden oké. Likolja a jegyzetemet/storyt sztm már kicsit mer ő is közeledni.
tegnap 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bátorítsd kicsit.

Mosolyogj rá, nevess, ha jót mond, és érintsd meg a kezét néha. Mondjuk búcsúzásnál.

tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem még csak instán írtunk. Élőben még nem merünk oda menni egymáshoz. *_*
tegnap 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lassan ideje lenne.

Menjetek el egy büfébe valahova. Vagy sétálni a városban.

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!