Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Őszülő haj és egy kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszülő haj és egy kis lábszag (kezelhetetlen) mennyire kizáró ok 17 éves srácként számotokra? Fessem be a hajam mert ez így gáz?

Figyelt kérdés
Valamiért őszül a hajam erősen így őszes barna, és van egy kis kezelhetetlen lábszagom is. Átlagos alkat vagyok, borotválkozom és nem hagyok borostát. Közepes és jó tanuló vagyok átlagban, nem járok bandázni.

okt. 18. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
#4 Remélem csak poénból írtad ezt...
okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok. Megpróbálok tenni a jobb dolog reményébe. Egyébként tényleg nem vagyok igénytelen, fürdök minden nap és cserélem a zoknikat. Remélem kinövöm ezt a dolgot. Az őszülés nagyon zavar, kiröhögnek a suliban sokan miatta és azt hiszik idegbetegség az oka, pedig nem vagyok ideges típus, inkább zárkózott kicsit.
okt. 20. 00:18
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem múlik a redszeres mosástól akkor 1000%, h gomba.

Nehézen kezelhető, akár egy év is rámehet mire meggyógyul. Viszont a szag viszonylag hamar elmúlik. (a Canesten csak bőrgombára jó, körömre nem!)

A zoknidat mossad minimum 60fokon, használj fertőtlenítőt (amit az öblítő helyett kell használni).

Mosd ki a cipöidet is ezzel és el fog múlni a szag.

ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!