Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A cigizés kizáró ok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigizés kizáró ok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon aranyos, nagyon szép, nagyon okos lány, aki régóta tetszik, és már tudom, hogy az érzés kölcsönös. Viszont többször is láttam már cigizni, amitől undorodom. Mikor ezt felhoztam, folyton azzal védekezett, hogy csak a barátnőivel csinálja, és nem is szív sokat. De engem viszont irritál a cigi, és nem is jönnék vele össze, ha nem szok le róla. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. jún. 2. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is kizáró tényező lenne. Ez csak egy gond, de hidd el, az idő előrehaladtával jobban fog zavarni,képtelenség megszokni. Szerintem passzold a lányt.
2021. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, hogy letenné-e a kedvedért. Egy próbát megér.
2021. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem, mivel én is cigizek, igaz főként buliban, hétközbe napi 1-2 szál vagy annyi se. Viszont megértem akinek kizáró ok, sajnos tényleg elég büdös tud lenni az ember szája tőle, meg a ruhája is.
2021. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok de nálam kizáró ok ha egy fiú cigizik. Undorító, büdös, nagyon egézségtelen, a hangodon és a bőrödön is látszik, hosszú távon komolyabb problémákat okozhat. Én se csinálom, más is kibírná anélkül. Nem azt mondom, hogy rögtön otthagynám, inkább segítenék neki leszokni erről. És egyébként lehet, hogy ha brutálisan belezúgnék a fiúba, akkor valahogy túllépnék ezen, de azért még mindig jobb ötletnek tartom, hogy támogatom a leszokásba.
2021. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Utálom a cigit, de imádom a barátom. Mivel nagyon szeretem, így úgy ahogy elfogadom. Biztos nekem is van rossz szokásom. De ha te már az elején undorodsz akkor az nem jó jel.
2021. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A cigitől rosszul vagyok, nagyon büdös lesz utána az ember. Bátyám is cigizik, ha elhalad a szobám előtt egy cigi után, szinte rögtön elkezd hozzám is beúszni a szag... Mindenhol is ott van, nem bírom, illetve tartok is tőle, a cigis embereket nagy ívben kikerülöm az utcán is, mert voltam vagy 8 éves, mikor egy utcabálon valaki az én kezemnek nyomta a tömegben véletlenül a cigijét. A nyomát mai napig megtalálom az alkaromon. Szóval ha nem nagy a szerelem, akkor a kapcsolatnak nincs sok esélye, már ha eljutunk odáig. Ha talán az igazi meglesz, őt is inkább a leszokás felé terelném, mert felesleges rossz az emberek életében.
2021. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kizáró ok, mert baromi undorítónak tartom, plusz (én lány vagyok) az ember egészségére és szexuális képességeire is rossz hatással van.
2021. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Stargate fan ***** válasza:
100%

Nálam is eléggé kizáró ok, de nekem nem feltétlen a szaga miatt, mert az ellen ha kulturált az illető, akkor lehet tenni, hanem a folyamatos cigiszünetek és dohányboltba járás miatt.


Mert ha úgy tud cigizni, hogy az nem egy fontos, szerves része a napjának, akkor elnézem/elfogadom, DE ha konkrétan az a helyzet, hogy (megtörtént eset első barátnőmmel) moziban vagyunk és miután vége a filmnek szalad kifelé úgy, hogy közben engem is siettet, hogy menjünk ki mihamarabb mert már nem bírja, hogy ne szívjon el egy cigit, na ilyennel biztos, hogy mégegyszer nem jönnék össze.

Arról ne is beszéljünk, hogy nem lehet elmenni egy dohánybolt előtt anélkül, hogy ne kellene bemenni cigit venni

2021. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az lenne. Büdös, drága, és függőséget okoz. Nem akarom azt nézni, hogy a szeretett párom méregre szórja a pénzt.

L

2021. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

2-es


Majd a cigis csajszi abba hagyja teljesen a cigizest egy ismeretlen, senki sracnak aki kozli vele hogy "szerelmes" bele?


Ne viccelj mar.

2021. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!