Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A cigizés kizáró ok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigizés kizáró ok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon aranyos, nagyon szép, nagyon okos lány, aki régóta tetszik, és már tudom, hogy az érzés kölcsönös. Viszont többször is láttam már cigizni, amitől undorodom. Mikor ezt felhoztam, folyton azzal védekezett, hogy csak a barátnőivel csinálja, és nem is szív sokat. De engem viszont irritál a cigi, és nem is jönnék vele össze, ha nem szok le róla. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. jún. 2. 18:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek veled

35F

2021. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem semmim nem lesz büdös a cigitől (ezt mások is mondták már), de valóban egészségtelen és drága. A párom kedvéért megpróbálnék leszokni. Egy alakuló kapcsolat kedvéért, hát nem tudom.
2021. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen kizáró ok,és ha értem nem tenné le,akkor hanyagolnám,mert többe nézné a cigit mint téged!!!
2021. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cigizek utálom, így cigizővel nem igazán jönnék össze. Eléggé beivódik a szaga ruhába is.
2021. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mind igaz amit írtok, de ha az az ember akivel beszéltek és annyira megkedveltek, nem hiszem hogy ez fog dönteni:)
2021. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

Egy felnőtt nő/férfi esetében a dohányzás nem kizáró ok.

Büdös? Akkor szívja tőled távol. Utána vegyen be egy rágót vagy cukorkát.


Drága? Lehet, de sokaknak meg a hobbija olyan drága, mint a cigizés. Na meg ha van pénze, akkor kit érdekel.

2021. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én mondjuk lány vagyok, de azért leírom. A barátom sokáig szívta neki ez volt a “megoldás” a problémákra. Nem gondolom, hogy megoldás lenne, de nem baj. De ahogy összejöttünk pár hónapra letette, elvileg mert helyrejöttek a dolgai. De tudta amúgy is, hogy engem zavar. Azóta néha rágyújt engem ez eléggé zavar. Alapból a szaga meg utána hiába van rágó vagy bármi nem lehet nem észrevenni. De az egyik barátnőm rengeteget szívja és nála elviselem. De nyilván vele nem vagyok olyan közelségben mint a párommal.
2021. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17-es, van az a szerelem ami kedvéért talán elviselhető. És persze el is lehet nyomni a szagot, de én például ezek ellenére is érzem. Lehetünk felnőttek vagy sem, egy dohányosnak mindig is meglesz az a tipikus cigi szaga. Ez is emberfüggő (/orrfüggő), hogy ki mennyire érzi meg.

Például álmomban nem gondoltam volna, hogy az osztályfőnököm cigizik... De a ballagáson előttem sétált 1 méterrel és éneklés közben dőlt belőle a cigi szag, engem meg a hányinger kerülgetett. És az előtte lévő 3,5 órában nem volt lehetősége rágyújtani, mert végig velünk volt.

Ami belefér, az a partydohányos, ők csak a társaság/buli hevében gyújtanak rá és nem minden héten/nap csinálják, így az a jellegzetes szag nem is lesz mindig velük/rajtuk.

2021. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19,igen, van az a szerelem. De nem olyan durva szag, meg tényleg jól lehet kezelni. A feleségem dohányzik, én pedig egyáltalán nem.
2021. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!