Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Őszülő haj és egy kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszülő haj és egy kis lábszag (kezelhetetlen) mennyire kizáró ok 17 éves srácként számotokra? Fessem be a hajam mert ez így gáz?

Figyelt kérdés
Valamiért őszül a hajam erősen így őszes barna, és van egy kis kezelhetetlen lábszagom is. Átlagos alkat vagyok, borotválkozom és nem hagyok borostát. Közepes és jó tanuló vagyok átlagban, nem járok bandázni.

okt. 18. 23:39
1 2
 1/13 Csicuki ***** válasza:
89%
A tanulmányi atlagod nem fogja érdekelni a csajokat... De amúgy ha valki kedvel szeret a hajadat sem teszi szóvá. A lábszag hát az más kérdés idővel enyhébb lesz, jobb esetben de amúgy ha mosod rendesen akkor nagy baj nem lehet, esetleg cserélj zoknit napközben is.
okt. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kezelhetetlen" lábszag nemlétezik - mert Isten azért teremtette a Canestent és a meleg vizes lábmosólavórt - és a naponta váltott gyapotzoknit!


Hajat festeni szintén nem probléma, ráadásul a fiatal nőcik is állandóan festik, így ez nem csak az öregek kiváltsága.

okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy kezelhetetlen lábszag? Ezt mondta egy orvos?
okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
A hajadat borotváld le inkább. A lábszagon sokféleképpen lehet segíteni.
okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Orvos nem mondta, de semmitől sem múlik el tartósan.
okt. 19. 09:47
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Akkor foglalkozz vele többet... Mosd többet, cserélj többet zoknit.

A hajfestés sem gáz

okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezelhetetlen lábszag nincs. Elsősorban gombaellenes szerek, másrészt napi tisztálkodás, gondos szárazra törlés, alkoholtartalmú lábdezodor használata, napi zoknicsere és a büdös cipő lecserélése meg fogja oldani a problémát. A lábdezodort életed végéig használni fogod.
okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nincs kezelhetetlen lábszag, nálam az az igénytelenség jele, szóval tuti nem jössz be.
okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lábszag ellen egyszerű dolgok kellenek. Lábspray, pamutból készült zokni nem műanyagból, könnyen szellőző cipő, zoknit otthon nem hordunk, stb stb.

Ha zavar hogy őszülsz, akkor befested ennyi.

Tanulás nem annyira számít. Ha bejössz valakinek akkor nem azt fogja nézni, hogy te vagy-e az él tanuló vagy sem

okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyásznál voltál már?

Érdemes lenne mondjuk ezt kipróbálnod: [link]

A "kezelhetetlen" lábszagot rendszerint valamilyen kórokozók okozzák. Ezt kell kezelni valahogy. Nyilván egy megbízható bőrgyógyászt lenne érdemes felkeresni, de addig is tehetsz egy próbát az előbb linkelt sprayvel. Reggel-este, lábmosás után befújod vele, 99%, hogy hatni fog.

Emellett a higiéniára is tessék kicsit odafigyelni! Sajnos a többség hajlamos a lábát elhanyagolni. A lábnak az kell, hogy szellőzzön. Persze, nyilván, nem lehetsz szandálban, amikor kint lassan már fagy, de érdemes jól szellőző cipőt választani, magát a cipőt is ápolni valamilyen erre kifejlesztett szerrel (pl. [link] ) (temrészetesen van jópár ilyen termék, amiket belinkelek az csak egy példa a sok közül), emellett természetesen mindig vegyél tiszta zoknit (lehetőleg pamutot, és ne műszálásat), ha pl. suliból, vagy akárhonnan hazaérsz, mindig cserélj zoknit, főleg, ha beleizzadt a lábad a cipőbe, és természetesen naponta kétszer tessék a lábadat is megmosni!

Van tényleg olyan betegség, ami irreális lábszagot okoz, de az esetek 99,99%-ában nem ez a helyzet, és kis odafigyeléssel kezelhető a helyzet.


A tanulmányi átlag meg olyan dolog, ami önmagában csak néhány karrierista felszínes hülyét érdekel, normális körülmények között nem ez lesz a meghatározó. Az intelligencia, és a jövőkép mondjuk annál inkább, bár ez is olyan, hogy zsák a foltját... Én már kaptam elutasítást azért, mert főiskolára jártam, egy olyan lánytól, aki még a szakmunkást is alig tudta elvégezni. De mondjuk tanultabb körökben meg pont, hogy előny, hogy a tanulmányokban is elértem valamit. Egyébként meg az írási stílusod alapján nem tűnsz butának.


Az őszülés meg olyan, hogy szinte mindenkinek van 16-18 éves korára pár. Nyilván a mérték az egy más kérdés, de például nekem volt olyan ismerősöm, akinek volt egy ősz tincs a hajában, és amúgy soha nem volt problémája a csajozással. Egyébként erre is van megoldás, mostanában kezdenek divatossá válni az őszülés elleni samponok. Nem tudom, mennyire hatékonyak, de egy próbát lehet, hogy megérne.

okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!