Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aggódnom kéne, hogy a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, hogy a baratom mas lanyokra is szemet vet kapcsolatunk soran?

Figyelt kérdés
a barátom eleg rejtozkodo, nem visz el sehova magaval, nem talalkoztam meg a haverjaival mert nem mitatott be nekik. egy buliban ramozdult egy lany, aki regen neki is tetszett, mindketten be voltak csiccsentve, de elvileg nem tortent semmi csak kimentek beszelgetni mert a lany felrehivta. az osztakytarsai regen bejottek neki, ennyit tudok.
tegnapelőtt 22:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
viccet fekreteve engem zavaaaaar hogy nem hiv el es megismernem a baratait is
tegnap 13:34
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Lehet hatásos lenne az, ha benyögnéd neki, hogy neked ez így nem megy, szóval vagy mutasson be végre, vagy akkor hagyjátok ezt a kapcsolatot, mert ez így komolytalan.
tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ugyanezt mondtam neki de mergess lett ram hogy mennyire csalodott hogy ilyen konnyen fekvetem a szunetet vagy a szakitast
tegnap 14:11
 14/17 anonim válasza:
Egyes vagyok. Hetesben meg lett erősítve amit gondolok. Szégyellné, hogy róla mit gondolnak hogy OP-el van kapcsolatban
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne félrevonulnia lányokkal beszélgetni..
tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
OP mit jelent? buta vagyok.
tegnap 23:04
 17/17 anonim válasza:
Original poster
ma 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!