Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aggódnom kéne, hogy a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, hogy a baratom mas lanyokra is szemet vet kapcsolatunk soran?

Figyelt kérdés
a barátom eleg rejtozkodo, nem visz el sehova magaval, nem talalkoztam meg a haverjaival mert nem mitatott be nekik. egy buliban ramozdult egy lany, aki regen neki is tetszett, mindketten be voltak csiccsentve, de elvileg nem tortent semmi csak kimentek beszelgetni mert a lany felrehivta. az osztakytarsai regen bejottek neki, ennyit tudok.
tegnapelőtt 22:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
54%
Nem csak beszélgettek. Nem mutat be, mert lehet, hogy szégyell. Gimnáziumban én is sok idő, és nyaggatás után vállaltam már fel a kapcsolatot az akkori csajommal, mert féltem mit gondolnak majd mások.
tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 IgaziÚriember ***** válasza:
0%
Akkor kellene aggódnod ha nem vet szemet más lányokra (akkor lehet hogy homokos és idővel dobna)
tegnap 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tiszta kapcsolat...
tegnap 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy megdugta a kiscsajt
tegnap 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
51%
Miért nem kérdezed meg tőle?
tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van okod aggódni.
tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kérdeztem tole h szegyell e, azt mondta nem, meg h ne kerdezzek ilyen butasagokat csak magat szegyelli hogy mit gondolhatnak masok rola ha ott lennek vele mert fel hogy nem tud ugy viselkedni velem ahogy illik. nagyon kedves de visszahuzodo, semmi oka az aggodalomra, csak azert mert nem faljuk egymast masok elott es nem puszilgatjuk meg simogatjuk egymast az mar lehet abbban a tarsasagban gaznak szamit vagy nem tudom
tegnap 12:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az ellentét fura, hogy fél bemutatni, meg hogy mit szólnak mások, de az simán megy neki, hogy más csajjal beszélgessen.
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Miért ne lépne félre?


Modell vagy?

Apád gazdag/veszélyes ember?

Nálatok lakik, és az utcára kerülne?


Ha 3 NEM a válaszod, akkor félrelép.

tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
apam rendor nem mer sose vele talalkozni szoval lehet :D
tegnap 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!