Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megszokott dolog smárolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokott dolog smárolni bulikban random sracokkal/lanyokkal?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre a kornyezetembol teljesen megszokott ez a dolog. Pl múltkor volt egy hb és annyit látok lány osztálytársam egy tok ismeretlen csavoval nyalja falja egymást. Csak szerintem undorito és visszataszító dolog ez? Én speciel az ilyen lányokat mindig elküldöm melegebb éghajlatra.
okt. 15. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha kölcsönös a szimpátia téged miért zavar!?
okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Megszokott.
okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
"Én speciel az ilyen lányokat mindig elküldöm melegebb éghajlatra." - Biztosan nagyon érdekli őket.
okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Erre vannak a hb-k.
okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Laza erkölcsnél megszokott, akinek van önbecslése, morális tartása, ilyet biztos nem tesz, és erre az elkohol sem mentség
okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint ez nekem sem fér bele, nekem a csók is elég intim dolog, de ha valakinek ez kell akkor nem zavar. Viszont engem is taszítana egy olyan ember aki mindennap más szájában lóg.
okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen megszokott, nincs ebben semmi elítélendő. Ők nem tulajdonítanak nagy jelentőséget egy csóknak, te pedig igen (ahogyan én is), de mindkét felfogás teljesen rendben van.
okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Elítélendő van benne mindazok számára, akik nem lotyókat vagy annak férfi megfelelőjét keresik. Ha ez a szint, akkor rendben van.

Ami engem illet: egy bizonyos szint felett nem süllyedünk egy bizonyos szint alá; és ez messze a szint alatt van.

okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kár ezzel foglalkozni. Ha neked nem fér bele, akkor ne csináld, őket meg hagyd békén. Jobb a békesség.
okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

#8 ha sikerült volna értelmezned a hozzászólásom, rájöttél volna, hogy én sem "lotyókat" keresek. Szerintem sokkal elítélendőbb az ahogy te beszélsz róluk csak azért mert más szemmel nézik a dolgot. Az pedig ahogyan megnyilvánulsz más emberekről nagyon szépen tükrözi, hogy bőven alámerültél annak a bizonyos szintnek.

#7 voltam

okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!