Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez valahol ijesztő, nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valahol ijesztő, nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel túl hasonlóak vagyunk. Szóval annyira nagyon nem, de van néhány egybeesés.

Gondolok ezalatt azonos érdeklődési körökre, kedvenc filmre/könyvre/állatra/nemistudom,sokmindenre.

Nem tudjuk eldönteni mit akarunk.

Vagy csak én nem tudom.

Olyan, mintha keresném a minden szempontból tökéletest. (Aki valószínűleg nem létezik számomra..)



Először én utasítottam vissza őt, majd fordítva.


Vannak dolgok, amiket nem szeretek illetve

Nem tudok szeretni benne.


Állandóan azt mondta, hogy változnom kéne.


Valamiért mégsem tudom elengedni


Visszatérve, már nem beszélünk, de látom miket oszt meg. És elképesztő egybeesesek vannak. Ugyanazokat csináljuk, csak másokkal. (Kis példa, hogy érthetőbb legyen: ugyanolyan ivós játékot játszottunk [ez olyan játék, ami nem mainstream])


Elnézést a clickbait címért



#random #magamból
2020. jan. 1. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy, ha amúgy meg baromira nem passzoltok egymáshoz?
2020. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok ember él a Földön, így én természetesnek tartom az ilyen egybeeséseket, hiszen nem lehet az, hogy mindenki mást szeret és nincsen az, hogy ő is azt szereti, amiket én. Továbbá az is természetes, szerintem, hogy egy emberben nem tudunk mindent szeretni, az más kérdés, hogy eltudjuk-e fogadni azt az adott dolgot benne.


És miért pont neked ne adatna meg a tökéletes?


Viszont, ha azt kérik, hogy változz meg, miközben nincsen káros szokásod, akkor tegyél eleget a kérésnek és változz meg az illető irányába és engedd el őt, mit sem, hogy ilyenekkel foglalkozz. Az elengedésben, segíthet az ha nem nézegeted miket posztol stb.

2020. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!