Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan hogy valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy valakivel csak eljátszottátok hogy jártok?

Figyelt kérdés
Olyat hallottam hogy egy csajszi le akart rázni valakit, a fiú pedig féltékennyé akarta tenni az exét, ezért elhitették mindenkivel hogy járnak. Tényleg van ilyen a való életben?? Ha valaki átélt már ilyet, hogy végződött?

ma 18:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Ja, és utána egymásba szeretnek, és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Szerintem túl sok wattpad sztorit olvastál.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez max Wattpadon van, meg filmekbe, szerintem még élő ember nem csinált ilyet. Olyan viszont már volt hogy meg akartak környékezni, és ezért hirtelen pár pillanatig eljátszottam hogy egy fiú barátommal járok (megfogtam a kezét), de ez egy nagyon közeli baráttal volt, akiről tudtam hogy nem veszi rossz néven, és utána mivel természetesen csak barát elengedtem a kezét, és folyt tovább az élet
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
2. Vagyok, és azt kifelejtettem hogy a barátom meleg, szóval semmi nem is alakulhatott volna (nem öltözik/ viselkedik "melegesen" ugyan úgy néz ki mint egy heteró)
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem velem történt, de az egyik volt osztálytársam gimiben eljátszotta ezt egy feljebb járó sráccal. Senki se értette, hogy mi hasznuk volt belőle, de ők biztos tudták.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!