Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már, hogy eljátszottátok,...

Volt már, hogy eljátszottátok, hogy telefonáltok?

Figyelt kérdés
Mondjuk utcán vagy társaságban úgy tesztek, mintha telefonálnátok, csak hogy ne kelljen beszélni senkivel.

2020. nov. 12. 00:44
 1/6 anonim válasza:
75%
Persze XDD meg olyat is, hogy menőbbnek és fontosabbnak tünjek xdd
2020. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Se menőbbnek, se fontosabbnak nem tűnsz tőle.


Én egyből kiszúrom, ha valaki kamutelefonál és elmondom, hogy inkább beképzeltnek, feltűnősködőnek néz ki az illető kívülről.


Amikor valaki valóban telefonál, akkor meglátszik, hogy az agya tényleg máshol van, nem a környezetével van elfoglalva és közelről egyébként a hang is kihallatszik a készülékből (plusz kivillan a kijelző is, amin egyértelműen látszódik, hogy aktív vonalban van-e). Nem véletlenül mondják, hogy vezetés közben veszélyes telefonálni, pont ezért.

2020. nov. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ezt úgy szoktam eljátszani, amikor telefonálok valakivel akivel már nem akarok beszélni és nem érti a nyilvánvaló jelekből, hogy kussoljon már el és tegye le. Na ekkor mondom, hogy "ne haragudj, keresnek a másikon" :D
2020. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nevetséges ha valaki azért kamuzik, mert fontosnak akar tűnni.

Van olyan aki amikor "befejezi" a beszélgetést még rá is tesz egy lapáttal:

most szólt a megrendelőm (aki szinte minden esetben főorvos, főmérnök igazgató stb,....) hogy holnap indul a projekt fogok rajta vagy 4-5- millát.

Tudod, én nem sz@rozok apró melókkal.

Ja nincs most kölcsön 3ezer forintod? :D

2020. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"Én egyből kiszúrom, ha valaki kamutelefonál"


Akkor vicces ez ha közben csörögni kezd egy valós hívástól... :)

2020. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jaj hogy felkapták sokan a fejüket a válaszomra XDD gyerekek.. XD (első vagyok)
2020. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!