Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire furcsa, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa, ha egy fiú arra kéri a barátnőjét, suliban inkább ne találkozzanak?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járnak, külön évfolyamosok, de 2 terem választja el csak őket, a srác mégis azt mondja, a suliban a a szünetekben a tanulásra szeretne inkább koncentrálni, és a barátaival lenni a teremben (valóban nem szokott velük sulin kívül eljárkálni), de iskola után egész délután a barátnőjéé. Szerintetek ez korrekt kérés, vagy az a normális, ha egy pár a suliban is állandóan együtt van?

aug. 20. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezt az adott párnak kell eldöntenie, hogy ők mit akarnak.


De nem titkolják, hogy együtt vannak nem, mert az is lehetne egy ok.


Amúgy szerintem az egy kapcsolatnak sem tesz jót, ha napi 24 órában ráakaszkodunk a másikra. Azt a pár negyed órás szünetet meg mentálisan egészséges emberek kibírják egymás nélkül.

aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Normális. Nyilván a srácnak a barátnőjén kívül is van élete. Azzal a huszonvalamennyi emberrel az iskolában tud csak találkozni, iskolai dolgok miatt jóban lenni. A barátnővel meg bármikor lehet. De nyilván egymásra unnának hosszútávon, ha 0-24 együtt lennének.
aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az lenne a furcsa ha valaki az életéből minden percet a párjára áldozna és teljesen megszűnnének az egyéb társas kapcsolatai és privát szférája, ilyet csak a beteg emberek csinálnak.
aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően korrekt megoldásnak érzem, hisz a suli - akármennyire is nem így gondolkodtok - alapvetően egy munkahely. A magánéletet és a munkát pedig nem keverjük.

Nyilván a találkozásból mondjuk úgy, a magánélet kitárulkozása lenne, ez pedig árt a tanulmányoknak, ezzel pedig a jövőképnek.

Én a magam helyében lehet, ha már iskolabeli párral rendelkeznék, szintúgy ritka találkozást kérnék. Persze, az nem ok, hogy sosem, mert vannak dolgok, amik nem mindig érnek rá, de alapvetően én is ebbe az irányba húznék.

aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se.

Nem korrekt, mert ne egy napirendi pont legyek már, aki du. kettőtől hétig be van illesztve a napi programba,

de ennek nem az az ellentéte, hogy a "suliban is állandóan együtt" vagyunk.

aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SZTANN ***** válasza:
100%

Nem helyes, ha az iskolában is lépten-nyomon egymás sarkában vannak.

De az sem helyes, ha az iskolatársak elől "titkolják", hogy együtt járnak.

Szóval egy józan középút ajánlatos.

aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem vállalja fel a suliban a lányt...ennyi

Ez csak kifogás

aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem arról van szó, hogy nem akar felvállalni a barátai/osztálya előtt, ÉS azért nem is zárkózik el előled teljesen (szóval ha odamész néha-néha, nem csinál úgy, mintha észre se venne), szerintem rendben van a dolog
aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy -két szünetben találkoznak az normális, nem pedig az, hogy egymás nyakán lógnak az összes szünetben.

De! Ha a srác úgy bánik vele, a suliban mintha nem is a barátnője lenne, na az baj. Az lenne még a gáz ha a srác nem is köszönne rá.

De az is lehet hogy a fiú nem akar szerelmeskedni az osztálytársai előtt.

aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem fura, mert az ő dolguk, és én is barátkoznék és koncentrálnék a tanulásra, de attól még együtt lennék vele is. Nekem a délutánom olyan, hogy nem férne bele annyira, elvenné a tanulástól a kedvemet, szóval.
aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!