Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérdezzek rá, mi volt ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzek rá, mi volt ez a furcsa viselkedés? Vagy felesleges, és én nagyolom el?

Figyelt kérdés
A minap elköszöntünk barátnőmmel üzenetben, mert ment aludni, korábban mint szokott. Majd egy fél órára rá vettem észre, hogy még mindig fent van, de nem írt semmit, én kérdeztem rá, hogy hogyhogy mégsem alszik. Arra az volt a válasz, hogy nem tudott aludni, forgolódott, gondolkozott, agyalt dolgokon. Megkérdeztem mi a baj, segítek a lelkén, ha tudok, erre újra jó éjszakát kívánt, meg se várta, hogy válaszoljak, szimplán eltűnt. Kérdezzek rá ismét, hogy mi volt ez? Kicsit aggaszt, nem értettem az egészet, mi ez a viselkedés. Vagy hagyjam, tényleg csak rossz estéje lehetett?

2021. nov. 21. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad!
2021. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen aprósággal nem kell foglalkoznod.:)
2021. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!